0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kayınvalidem mutfak dolabının karşısına kahve köşesi yaptırayım diye söz verdi geçen hafta. Şimdi de diyor ki çok pahalı olur şimdi yaptıramam. 30 yıllık eski bir ev verdi bize içini full yaptırıcam diye söz dedi. Kabaca WC banyo boya parke yaptırdı evlenmeden. Şimdi herşeye tamam dediğim için pişmanım eksikler çok. Bana söz vermişti kendi evim nasılsa seninki de öyle olacak diye. Of bilmiyorum yazmak istedim. Kendileri para içinde yüzüyor bana gelince hiç. 

25 Cevaplar

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Aman hiç takma bu kadarını yapmış yine şükür trendyoldan uygun fiyatlı bulursun olmazsa 
-Reklam-
0 oy
(10,089 puan) tarafından

Kiz dua et ev vermis. Icinide ben yaptiririm valla :D

0 oy
(564 puan) tarafından
Yapmak zorunda değil. Bu zamana kadar oğlunun evini yaptırmak için calismamislar. Valla ben olsam hiç yapmam. Ben nasıl çalışıp kazaniyorsam onlarda çalışıp kazansin yapsin.
0 oy
(1,554 puan) tarafından

Bugun de dertlenecek bisey bulduk cok sukur :D

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Cnm kusura bakma hiç annenin evindeki konforu istiyor olsaydın eşinle evlenmeyi kabul etmezdin esinin durumu belli kayinvaliden söz vermiş veya vermemiş çok önemli değil bu şartları sana esinin ailesi değil esin sağlayacak bile bile kabul ettiysen şimdi sikayet etmeye hakkın yok begenmiyorsan istemiyorsan ya kiraya cikarsin yada esinin evinden ayrılır annenin konforlu evine donersin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 408 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (1,004 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 812 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.

381,403 soru

11,418,405 cevap

34,975 kullanıcı

...