0 oy
890 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Arkadaşlar 1.5 senedir evliyim eşim halamın oğlu olur. Görümcem yani kuzenim geçen sene bir kere nişanlanıp nişan attı. Bende 1 ay önce doğum yaptım . Eşim doğumdan sonra ailesinin yanına bir kaç defa gitti ve eve geç döndü telefonlarıma da cevap vermiyordu. Ailesinin yanında diye ses etmedim . Neyse geçenlerde bir akrabamız bana hayırlı olsun görümcen nişanlanmış gibi bişey döyledi yok dedim öyle bişey olsa duyardım yani hem görümceö hem kuzenim. Neyse akşam eşim geldi eve dedim böyle nişey duydum. Bana dedi ki evet verdik rümeysayı Allah Allah dedim ne ara verdiniz falan ya ben sana söylicektim de annem kimseye söyleme dedi . Nasıl yani dedim ne zamandan beridir böyle bi konu var dedim 1 aydır dedi 2 gün sonra da nişanı varmış . Çok sinirlendim ben düşmanmıyım benden saklıyorsunuz dedim 2 gün sonra nişanı var ben başkasından duyuyorum . Eşim ailesinin yanına gittiği günler de aslında görücüler gelip gidiyormuş isteme falan olmuş.çok sinirlendim gelmiyorum ben dedim eşime nişana falan dedim ses etmedi haklısın dedi sadece . Niaşn günü de gitmedim kaynanam aradı niye gelmedin falan dedi bende oğlunu tembihlemişsin bana söylemesin diye ne alaka ben aileden değilmiyim gizli saklı iş yapıyorsun dedim gelmiyorum dedim. O da uzatma gelip alıyorum seni dedi.  Eve geldi istemiyorum dedim gelmek . Zaten kaynanmla konuşmuyorum babamla araları bozuk bana da hep yansıttı doğum yaptım hiç gelmedi ne hamileyken ne hastanede ne eve geldi. Konuşmuyorduk. . Ben gelmiyorum diyince sinirlendi daha bir aylık bebeğimi kucakladığı gibi evden çıktı mecbur alal acele çocuğa iki parça kıyafet kundak falan alıp peşinden gittim . Keşke gitmeseydim pişman da oldum nişanda benimle hiç konuşmadı yüzüme bakmadı el gibiydim zaten ailemi de çağırmamış tı. Siz olsanız gidermiydiniz

45 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Gitmezdim. Çocuğu götürdüğü gibi getirmek zorundaydı acıkınca. En nefret ettiğim şey ayrimciliktir. Birdahakine haddini bildir.
-Reklam-
0 oy
(562 puan) tarafından
Demekki gelini veya kızı olarak görmemiş seni.Hele eşin bı boka yaramaz afedersin .Bebeğinide alıp gitmesi senin gelmeni istediginden değil, sen gelmezsen gelme ben torunumu götürürüm diyor ve izinsiz alıyor.Zaten eşinde ses etmez hatta dünyanın en kotu annesi, gelini,eşide sen olurdun bebeği vermeseydin ve nisana gitmeseydin.
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Ne hakla senin bir aylık bebeğini alıp kaçırıp götürüyor senin yerinde olsam ortalığı birbirine Katar nişanı rezil ederdim kim oluyor da benim daha kundaktaki bebeğimi benden kaçırır gibi sırf onların nişanına gideyim diye alıp götürme hakkını kendine görüyor kusura bakma da iş eşine düşüyor biraz kayınvalidenin yaptığı bu harekete eşin sustuysa diyecek zaten bir şey yok
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kaynanan mi cocugunu kucaklayıp çıktı 
0 oy
tarafından
Ben olsam kucağından koşar gider alır evime otururdum evlendiğim ilk zamanlarda da kaynanam benim yanılda yanımda hiç bişey konuşmaz konuşturmazdı bir ğün bi konu vardı eşime sonra konuşuruz dedi ben olduğum için bende ben çıkıyım siz rahat rahat konuşuh dedim eşim otur neriyi gdiiyon yabancğbısın sanki dedi kaynanaya eşim o benim yabancı değil yanında da konuş dedi 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 844 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
15 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,458 soru

11,526,229 cevap

35,196 kullanıcı

...