0 oy
834 göst.
Aile kategorisinde (7,998 puan) tarafından

Dün gece tam uyucakdik oğlumda TV nin yanında ayakta TV izliyordu bir çığlık kopardı gittim baktım cam batmis ayağına hemen cami gordum ayağı zaten çıplaktı cami çektim aldım ufacık birşey, sonra ayağını tuttu ağlayarak kanadı bide tabi sonra uyudu ben cami cektigim için bişey olmamıştır diye düşündüm, sabah kalktı üstüne basmak istemedi acile gittik röntgen çektirdik doktor küçük bir parça görüyorum ama emin değilim bu yara kesiğide olabilir dedi bu parça kendi kendinide atabilir.disari ya ortapediye yada genel cerrahi fln gidin dedi ozamana kadar kolonyayla pansuman yapın dedi , doktordan çıktım annemde vardı oda anlatmış ordaki kadınlara kadın bna diyorki dikkatli olcaksiniz bilmem ne 2 gün önce kavanoz kırılmıştı heryeri supurdum ama yinede sıçramış o parça ben istermiydim böyle olsun yani eve geldim ağlıyorum :'( önceki postumdada yok ne kadar eminsin cam girmediginden hastaneye git diyenler oldu sanki ben kendi oğlumu düşünmüyorum gibi muameleler..... 

image

30 Cevaplar

0 oy
(3,772 puan) tarafından
Herkes çok biliyo bı tek çocuğun annesi bilmez arkadas hicmi cocgunuz kaza geçirmedi  yada başka bişey başına gelmiyo kimse destek olma çabasında değil hep benn bennm bennn
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Benim öyle olmuştu acilde hemşire iğneyle çıkardı sonra tetanoz yaptılar her ihtimale karşı 
(7,998 puan) tarafından
Acilde mudahele etmediler
(253 puan) tarafından
Bizim burda acilde bu saatlerde baktılar
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ay aman insanız hersey başımıza gelir kimse benim başıma gelmez demesin burnunu yüksekte tutmasın ne kadar dikkat etsem özen versem okadar çocuklarımın başına bisey geliyor bizde de kırılıyor temizliyoruz kalırsa ona napabilirim alir doktora götürürüm yanlışlıkla adam ölüyor arkadaşlar herseyi abartmayın doktormus gibi davranmayın kimsenin anneligini sorgulamayın herkes kendi işine ya
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Hastaneler hasta çocuklarla dolu. Eminim anneleri herkesten de aşırı üzgün. Benim oğlumda hastanede yatıyor o kadar dikkat ediyorum ama bronşit oldu ciğerlerinden enfeksiyon var 3-4gündür yatıyoruz. Ben kendi kendime kızabilirim ama başkasına düşmez bu. Sende böyle olmasını tabiki istemezdin kuzu boşver milleti. Çok geçmiş olsun küçük bi müdahaleyle hallolur cam varsa şayet yoksa acısından ağlıyorsa oda geçer elbet. 
(7,998 puan) tarafından
Evet dengesizsin pat küt konuşuyorsun karşındaki insanın ne düşüncegini ne hissetcegini bilmeyip empati yapamayan insana dengesiz denir senin giibi :D gidiyorum diyorsun ama bir türlü gidemedin postumdan yapıştın kaldın :D Allah'tan cahilim senin gibi dengesiz degilim çok şükür:D
(1,118 puan) tarafından
Ay yazık o çocuğa da asıl sen gibi dengesiz ve sorumsuz bi annesi var Başına daha kötüsü gelmez inşallah.Bildirim geliyo naapiyim :)
(1,118 puan) tarafından
Okey şimdi seni engelliyim de bildirim de gelmesin:))
(2,875 puan) tarafından
Masel, büyük konuşmamak lazım. Allah korusun hepimizin evinde bişeyler kırılıyor,dağılıyor. Temizliyoruz diyoruz ama kalabiliyor bazen gerçekten büyük konuşmamak lazım. Akşam götürmediyse bişey olduğunu düşünmediğindendir yoksa neden beklesin çocuğun annesi o , sen değilsin. Herkes kendi evinden kendi çocuğundan mesul olsun bırakın da.
(7,998 puan) tarafından
Eserimo teşekkür ediyorum içimden geçenleri yazdığın için ❤️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay en çok korktuğum şey dün de ben tabak kırdım oğlan uyuyodu iyi ki çok gecmiş olsun canım inşallah parça yoktur
0 oy
(13,841 puan) tarafından

Kiz hangi anne ister boyle olsun ama iste bir sey olacaksa ne kdar dikkat edersek edelim oluyor:(Rabbim sifa versin gecmis olsun pasaya

0 oy
(94 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim şifa versin sadaka verin bence 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bn bu postu okurken kalbinin kırıklığını öyle çok hissettim ki cam öyle bir şey ki kırılınca sıçrayabiliyor sadece sen değil hiç bir anne istemez böyle olsun ama yapacak bir şey yok keşke hemen gosturseydin doktora ama belki imkanın yoktu eleştirmek yerine bunlar sorulabilir ama bizim insanımız böyle malesef inşallah bir şey olmaz inşallah bir daha kimsenin başına böyle bir şey gelmez 
(7,998 puan) tarafından
Canım hemen götürsem ne ki yine mudahele edilemezdi şöyle anlatayım merkeze uzak yerde yaşıyoruz ve gece 12 de acile gitseydim bana aynı başka doktora sevk edicekti , ve yine sabahı beklemem.gerekicekti genel cerrahi aldım randevu yarın için sabah gidecem işte ilçede yasadigimiz için hastaneler çok uzak bu gittiğim hastane buzim ilçede yakın yine ama hiç birsey yok acil dahiliye bide diş doktoru var başka bişey yok şehir hastanesi 1 buçuk saat uzak
(1,392 puan) tarafından
Anladım kuzum olabilir çok normal inşallah bir sıkıntı yaşamazsın Allah'ın izniyle sıkma canını inşallah bir daha olmaz sen insanlara kulak asma
(7,998 puan) tarafından
Sağol canimn
0 oy
(346 puan) tarafından
Cnm bu çocuk kusura bakmasın kar onlarin çocuğu hicmi kirmiyor merak ettim benim oğlum kırdı cam biberonunu iki kere coksukur hemen kenara çektim supurdum uyuyunca tekrar supurdum bir ufacık batmış kenarda kalmış çıkarttım birşey olmadı kanamadida öyle bir 2,damla anca çocuk bu nekadar önlem alırsan al sen eğer o damardan akacak 1damla kan varsa nasip bu önüne gecemeyiz sen söyle düşün belki başına daha büyük birşey gelecekti ufak şeyle atlattık çok şükür de anneligini asla sorgulama çünkü çocuk bu düşecek kalkacak yaralancak bunlar olmadan da çocuk büyümüyor . Çok şükür önlemimizi alalım gerisi taktir ilahi Allah'tan herşey . Sen güzel annesin bak Dr bike goturmmusun yara küçük bide kendinle gurur duy mutlu ol ufak atlatmış geçmiş olsun eğer ayağı ağrıyorsa anostol krem al sağlık ocağında uykuda sür Fito al onuda sur Fito yara çatlak kremi anestol ise ugusturuyor ağrıyı hissetmiyor cnm 
(7,998 puan) tarafından
Ya düşün 2 gün önce süpürdum evi o cam parçası oğlumun ayağına dün gece battı düşün tam yatak seriyordum bide oğlumun çığlık sesiyle koştum cam parcasi yarisi içinde yarısi dışındaydı hemen çektim aldım komplle geldi elime öyle olunca bu kadar buyutulcek birşey değildir diye düşündüm yarın olur unutur dedim ama sabah kalktı basmiyo üstüne endişelendim 12 gibi gittik hastaneye hemen biri gelmiş bana burda diyoki çocuğun gece ayağına batmış niye okdr bekledin ya ben anlamıyorum gecenin 12 sinde yine acile gitmek zorunda kalcakdm aynı döngü olcAkdi acilde beni başka doktora sevk etti zaten yarın randevu aldım ona gidicem canım genel cerrahi :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 244 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sedos99 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,103 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 517 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu

382,091 soru

11,439,541 cevap

35,008 kullanıcı

...