0 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 13 aylik kızım 2 aylik hamileyim kış geldi temizlik yapmadm bu hamilelik çok zorluyor sürekli uzanıyorum bi halsizlik kırgınlık sürekli 1 tane görümcem var hani gel yardım et dedim parası neyse veririm sana yok yapamam edemem kendi temizligimizi yapmadik dedi bekar bu arada ztn temizlik yapan insalar dgl öyle kaynanamda en ufak Şeyde annen gel baban gelsn gotrusun etsin yardım etsin bnde dedim herseyi ailem yapacaksa babamın evinde kalsaydım salça konserve hep annem yaptı saolsun  gel desem gelir ama ben yapamiyom kadın tutmak istiyorum fiyatlar ne kadar acaba mutfak dolabım çok küçük pencerede 3 tanesi pimapen ztn kapi falan yani öyle çok bisey yok kızım durmadigi icin yapamıyorum 

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek basima buyuttum ikinciye hamileyim ustune ustluk ben kayinvalideme recel acili istedi yaptim sen neden beklentiye giriyorsun ki
(104 puan) tarafından
Canim ben kendi ailemde öyle gördüm kayinvalide görümce toruna bakar yeğenine bakar hiç bisey yapmasada hala benim babaannem gider küçük geline yardım eder yani bunlar aile bile dgl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimseden bekleme bir iş sen onlara güvenerek mi her işini yapacaksın şuan benim kaynana başka şehirde annem  başka şehirde kimim kimsem yok bir kızım var temizlik konserve hastane cart curt hepsine bazen tek bazen eşimle birlikte yapıyorum 
(104 puan) tarafından
Yok çok şükür bi hırsalndim bugün cam kapı perde azda olsa yaptım
0 oy
tarafından
Gorumcen iyi cemkirmemis sana .nedemek gel temizle parası neyse vereyim demek nedemek .:)))kimse kimsenin evini temizlemek zorunda değil.kocana soyle bı zahmet yapıversin.yada hic mi ayağa kalkmiosun çocuk hiç mi durmuyor.bigun biyeri yap bigun biyeri yap ne var yani.bugun camın birini sil diğer gün oburunu silersin taş çatlasın büyük temizlik bir haftada biter.parasini ver yada temizlikçi çağır öğren nekadarmis .:)))
(104 puan) tarafından
Ztn eşim yapıyor Allah razı olsun ama burda dgl şehir dışında çalışmak zorunda parayi sevdiği icin teklif etim para ver ama gelemem dedi
tarafından
:))boşver canim kimseye minnet etme.etme ki onlarda senden bişey beklemesin.yalap sap yap yinede muhtaç olma salla gitsin:)

İlgili bir soru bulunamadı

384,822 soru

11,510,851 cevap

35,171 kullanıcı

...