0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından
Kızlar iki senelik evliyim ilk evlendigim sene kaynanamgille yaşadık tabi bu arada yeni evli değil de evin hizmetçisi gibiydim yemekten tut ütü yapmaya kadar bendeydi evin işi birde ayriyeten iki tane ikiz görümcem  okula götürürdum birde 18 yaşında görümcem  vardı neyse ben hamile olunca eşimde o sıra yurtdışına çalışmaya gitmişti geldi evi ayirttik tabi bu arada daha kaynanam beğenmiyordu yaptığım şeyleri çocukları evi dağıtırdı o halimle evi temizlerdim otururdum bir bakardım yine aynı bende bi ara bir tek bu evde ben yaşamıyorum demiştim eşimde vardı yanımızda benden önce komşu bakıyormuş bu arada kaynanam, kayınbabam çalışıyor işte komşum iyi bakıyordu fln demişti bende tmm şimdide baksın o zmn parasıyla demiştim evi taşıdık bana hiç bize baktın yemeğimizi her şeyimizi yaptın gibi hiç bir şey söylemedi kızı da liseyi bitirdi tam o sene de üniversiteye gitmedi o baktı yani 1 senede evin işi fln ama ona kim bir şey dese Allah razı olsun kızım bakıyor diyordu banada dışarıdan görenler kaynanama diyordu ne güzel gelin almışsın her işini yapıyor diye seslenmiyordu şimdi de görümcem üniversiteye gitti bende ayrı evdeyim eşim de sabah annemgili arada sabah kahvaltısına gelsinler dedi kadın çalışıyor yoruluyor dedi bende buraya gelsinler dedim gelmezler çünkü konteyner da kalıyoruz biz zor sigiyoruz onlar da 4 kişiler düşünüyorum da bazen şimdi acaba arada düşünüyor mudur o zamanları yemekleri hazır olurdu gelip hemen oturur yerlerdi sofra kaldırma bulaşık ev temizliği çocukların ödevlerine bile yardımcı oluyordum 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 353 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.
0 oy
7 cevap 201 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ay19 (99 puan) tarafından soruldu