0 oy
1,234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
15 kelime basalim neler cikacak eglenelim biraz jsksjsj

kayinvalidecegi bu dakikada real sociedad yarı final ilk karşılaşmasında arasında daha önce düşünseydi kaç kaç

Futbola bağladı benim telefon hahahhahahah

50 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bu tür olarak kabul etmek üzere birçok farklı olan ülkeler arasında en iyi şekilde yapılandırıldı ve hizmet vermektedir :D benim klavye kafayı yemiş:D:D:D

-Reklam-
0 oy
(535 puan) tarafından

Tamam canım saolasin deniyecem merhaba bu kemer kırılma yapmaz demi orjinal ürün bu fiyata biraz kafam karıştı bide isim yazabilir misiniz 

:D

0 oy
(389 puan) tarafından
Google kendisi için mi ömrüm boyunca her gün ayarlayın da bu berede nasıl yapılır tarifi     bende yapiym dedim çok saçma oldu :)
0 oy
(28 puan) tarafından
Referandumsürecinde evlilikkalem çıkıyor ve yerine Ustelik yardimcibile olmuyorsunuz yorumları hem de benSabahtan arasında daha önce Sanki hiç biray da yani olmasa ne zaman etkisini arasındaoynadığı bu saatten sonra basladi ben yapacagimi da mi çıkalım o zaman musait zamanda ara konuşalım :):):):):):)) 
0 oy
tarafından
Niye acmiyon çok akşam saatlerindeki ama başlayan kar yağışı başladım ak sütü artmayan bir kat mülkiyeti
0 oy
(106 puan) tarafından

Çok Şükür ve valla çok üzülüyorum hakim mi hakim oluyorsun sanra çevrimdişi ve senem ibo 

Ayyy bu :D

0 oy
(307 puan) tarafından

Tamam bende namaza gidiyorum bitanem afiyet olsun ne var bee ölsem kalsam burda kimin umrunda bile bile aksama bize gelin demiş  :D:D ayy bu nee daaa

0 oy
(492 puan) tarafından
1ay arasında daha önce yine eski bir şekilde dışarı gidiyor normalden uzun ve karmaşık bir noktaya gelme adına:)
0 oy
tarafından

Çünkü saçın uzaması için çok teşekkür ederim baktım ki bir gün yaşayıp can not ESİM çok....

☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından

Ben sadece koridorda su bardağı süt anne ve çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen törenle açıldı :D

İlgili sorular

0 oy
103 cevap 2,174 göst.
+1 oy
18 cevap 538 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 791 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 595 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu