0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yemek takımı almak istiyorum 12 kişilik almiyacagim onlar çok yüksek ve kullanılmayacak parçalar var o yüzden 6 kişilik 2 takım yada tek almak istiyorum güzel model ve kullandığınız var mı rica etsem atarmisiniz

5 Cevaplar

0 oy
(2,325 puan) tarafından
Ben atsam bulamazsın kız gıt beğen al veya trend yola bak uygun oluyor 
tarafından
Tmm cnim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Keramikalar güzel oluyor bence. Onlara bakabilirsin. Hem sağlam hem de biraz daha hesaplı sanki
tarafından
Trendyoldan mi
(7,745 puan) tarafından
Ben bir zamanlar a101den almıştım. Bir de evideadan almıştım. Başka bir yerden daha almıştım da hepsi burada ya da Trendyol olabilir ama oralar değildi sanki. Çünkü kırık gelmişti. Kırık olanların fotoğrafını attığımda geri yenilerini göndermişlerdi
tarafından
Bana hediye takim geldi ama 2 tane çorba tası kırıldı bir tanesinde çatlak izi var sağlam değil a101 malı galiba bakayım dediklerine :))
(7,745 puan) tarafından
English home'dan almıştım canım. Şimdi hatırladım
tarafından
Tmm cnm coo teşekkürler bende takım bakıyorum.:)
tarafından
Teşekkür ederim canım
(7,745 puan) tarafından
Rica ederim ❣️
0 oy
(8,348 puan) tarafından
En az bir 8 sen önce çeyizime almıştım şuan beğensende bulamazsın canım şimdiki aklım olsa düz beyaz tercih ederdim ☺️
tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Marka almama rağmen desenleri hep soldu bence düz renk al
tarafından
Tamam canim sagolasin
0 oy
(13,160 puan) tarafından
Bende ar yıldızın pembe çiçekli bir takımı var dört senelik ama şu an alsam düz beyaz alırdım 
tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
19 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde gelbebegim (1,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bilgevgi (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,351 cevap

34,888 kullanıcı

...