0 oy
1,164 göst.
Diğer kategorisinde (2,813 puan) tarafından
Bir foto ve çerçeve almak için foto dukyanina gittik yanmda 2,5 yaşında ve 3 aylık bebeğimle içeri girdik oğlum AA ne kadar güzel bir yer diyip orda duran süs abajurlar çerçeveler minyatür bisiklet tarzı şeylere yöneldi adam hemn oğlumuza müdahale edin dokunmasın dedi bende yapma annecim uzaktan bak dedim ama oğlum merak etti için eline aldı bitanesin adam tekarar soyelndi bende çerçeve ne kadar dedim eline almıştı oğlum bende numarayı alem watsptn Arıcam fotoyu o ara onla uğraşıyorum bu yandan da oğluma aman dokunma dedim adam dediki yeterli çıkarma foto ben rahatsız oldum çocuktan gdiin dedi okadar sinir oldum doldum ki çocuk kırmadı etmedi sadwcw bakıp geçiyor biraz hızlı hareket etti sadece tera ters baktim kapının önüne çıktı sardı ortası eşim esnaf herkes tanıyor adama bişi desem kavga çıkacak çingene diyecekler bana çıktım gittim ordan resimde şansa o ara gitti herkezden sil yaptm lanet olsn ya kendiniz çocuk büyütmedinz mi öyle şıp şak diye  2 yaşında ki kim o kadar sakin hareketsiz durmuş sinirlerim bozuldu

21 Cevaplar

0 oy
(505 puan) tarafından
Ynai kırıp zarar da verebilir yanlış anlama ama çok acelesi olan bir durum değildir herhalde fotoğraf daha sonra eşinle gelip halledersin iki küçükle zaten alışveriş yapmak çok zor ben 2 yaşındakiyle zor yapıyorum çünkü merak edp sağa sola saldırıyorlar bir de siz de kucakta da bebek varmş yani hiç girmemeliydin bana göre müsait zamanda halledersin 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 779 göst.
0 oy
9 cevap 369 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.