0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,163 puan) tarafından
Biraz sohbet edelim hamileliginizi nasıl öğrendiniz eşinize nasıl söylediniz kaç yaşında anne oldunuz :)) ben ilk 18 yaşında anne oldum  eşimle birlikte test  yaparken öğrendik rastgele  ikincisinde tesadüf eseri evde test vardı   testin süresi geçecekti ziyan olmasın yapayım dedim ve iki çizgi silik çıktı  sonra eşim uyurken  yanına gittim hamileyim dedim oda uyku sersemine hayırlı olsun dedi :))) ikincisi 24 yaşımda anne oldum 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,934 puan) tarafından
28 yaşında anne oldum şuan 30um kızımda 2 yaşında. En az üç sene daha ikinciyi düşünmüyorum. Kızımın kendi kendine yetebilmesi lazim tuvaleti yemesi giyinmesi falan. İki tane bana bağımlı çocuk zor olur diye düşünüyorum 
(1,163 puan) tarafından
Ayn canım Allah bağışlasın bütün çocuklarımızı  bnde 7 sene ara verdim di şuan biri 7 diğeri 4 aylik
(734 puan) tarafından
En güzeli cocuk yapmamak yıpranıyoruz
(1,934 puan) tarafından
Bana kalsa tek cocuk yeter ama eşim istiyor
(1,163 puan) tarafından
Evet yıpratıcı süreç ama gelip geçici  süreç onlarsız  da bir hayat düşünemiyorum  ben çok anne olmayı sevdim bu hayatta   iyiki varlar
(734 puan) tarafından
Bncde tek
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Günaydın canım. Maşallah Allah korusun. 24 yaşında anne oldum. Test yaptırdım negatif çıktı çok üzülmüştük kısmet değilmiş deyip çöpe attım. Akşam işten eve geldim sanki böyle 10 kişi git çöpten çıkar bak dedi. Bide baktım iki çizgi çıkmış:) inanamadım çok şaşırdım kan verdim ve çok şükür kızım oldu.2 yaş. Bu arada gebelik testinde çöpe atmadım sakladım :)
(1,163 puan) tarafından
Maşallah  bende ikisininkinide atmadım bnde saklıyorum  :))
(163 puan) tarafından
İyi yapıyorsun. Hatıra kalıyor ya
(1,163 puan) tarafından
Evet  :)
0 oy
tarafından

Üçünü de anlatayım mı :) ilkinde ben beklemiyordum ama oldum. Hatta kaset testlerde çıkmadı. Kanda çıktı. İkincide bekliyorduk 3 haftalıkken öğrendim :D şuanki gebeliğimi de 6 haftalıktı adetim gelmeyince bi bakayım var mı dedim. Varmış. 3 gün ağlamış olabilirim  :D 24 yaşındayım  :)

(1,163 puan) tarafından
Maşallah  Allah  bağışlasın  :))) Bn 3 . Yu düşünmüyorum ve kaldıramam her halde :)))
tarafından
Amin. Ben de düşünmüyordum:)))
(1,163 puan) tarafından
Nasip demekki  :)
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Gunaydiň☺️ benim adet sancim vardi cok uzun surdu 15 gun falan birturlu olamiyordum sonunda gidip test aldim silik cizgi cikmisti normaldede cok duzensiz oldugum icin hamile kaldigimi dusunmemistim o yuzden adetimin sökülmesini bekliyordum ayy hatta adetim sökülsün diye bir gunde bir litre maydanoz kürü içmiştim oda kötü oluyormus gebelikte Allah bize bağışladı canım kizimı
(1,163 puan) tarafından
Evet maydanoz pek öneriliyor hamilelikte fazla tüketmek iyi değil Allah bağışlasın:))
(1,154 puan) tarafından
Allah korudu cok korkmustum öğrenince biaey olcak diye ☺️
(1,163 puan) tarafından
Allah koruyor  onları  :)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Günaydın.

Bundan 6 sene önce korunmayı bırakıp artık çocuk istediğimizde 6 ay boyunca olmadığını öğrendim doktora gittik hiçbir şey yoktu hatta kendimi hamile zannettim çok psikolojimi bozdum o zamanlar ovulasyon testi yapıyordum çok bunaldığım için aileme gitmiştim eşim beni almaya geldiğinde gece rüya gördüm arabaya biniyoruz eve döneceğiz annem arkamdan sesleniyordu battaniyenin içinde sarılı bir bebek vardı bebeğini almadan mı gideceksin diyordu rüyada

Biz eve geldik o bir ay içerisinde bu sefer de hiç hamile olabileceğime ihtimal vermedim meğerse hamileymişim rüyada gördüğüm gibi �stanbul'dan evime bebeğim de dönmüşüm.

Eşim o ara telefon kılıfı falan istiyordu Ben de kamerayı açtım anlamasın diye resim çekelim dedim sonra telefonu orada unutmuş gibi yaptım sana bir hediyem var dedim telefon kılıfı zannediyordu dikkatini tamamen başka birseymiş gibi tagittim uzattığım kutuda işte 8 ay sonra aranızdayım babacığım falan yazıyordu test vardı bir iki tane de hadis yazmıştım ayakkabı vardi.eşim açtığında inanamadı bana sarıldı ağladık ikimiz de gerçekten kendine gelemedi bir saat. kalkıp Şükür namazı kılmıştık . 2 gebeliğimde planlı olduğu için testi yapıp mutfağa bırakmıştım onu da eşimmden öğrenmek istedim eşim gidip bakmıştı o gelip bana söyledi onda da ben şaşırdım çok mutlu olmuştum böyle
(1,163 puan) tarafından
Ayn ne  güzel  maşallah  Allah bağışlasın  :))
(2,522 puan) tarafından
Sağol canım Amin şimdi 30 yaşındayım iki çocuk var 4 ve 3 yaşında kizlarim
(1,163 puan) tarafından
Maşallah  iki prenses
0 oy
(5,185 puan) tarafından

Gunaydinnn:) 22 yaşındayım bende 19 yaşında anne oldum ikisinide bekliyordum test yaptım çıktı zaten direk de söyledim eşime bir heyecanı yok :D

(1,163 puan) tarafından
Allah seni Bn cinsiyetinide sürprizli yaptım ikincisinde  ikisindede cinsiyetlerini hissettim şükür ikisinde doğru çıktı:)))
(5,185 puan) tarafından
İkincisini bende sürprizle söyledim :) ama o sıra kaynanam yeni vefat etmişti pek tadı olmadi yani
(1,163 puan) tarafından
Hm  Allah rahmet eylesin
0 oy
(734 puan) tarafından
Çok erken anne oldun tam üniversite öğrenci yaşta olmuşun okumadın mı keşke okusaydın ama hayırlı olsun sağlıkla huzurla olsun 
(1,163 puan) tarafından
Yani bazı ailevi durumlardan dolayı okumadım ,  kendi ailemi kurmak istedim şükür 8 sene oldu evleneli
(734 puan) tarafından
Kötü olmuş cnm nasip hayat eşin yaş farkı var mı
(1,163 puan) tarafından
Hayırlısı böyleymiş iyikide böyle olmuş biraz var evet
(734 puan) tarafından
Hayırlısı hayat bu tabi

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 111 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 224 göst.