0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Eşimin aklı fikri cinsellik ve onun için fark etmiyor benim benim istiyor veya istemiyor oluşum, artık midem bulanıyor, karakter olarak fazla bir şeylerin üstüne gidilmesinden hoşlanmam siz ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum düşünceleriniz..

24 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
Yalnıs düşünceye sahipsin. 

Evliliğin amacı zaten haramdan korunmak helal ile cinsellik sağlamak elbette evliliğin temelli sadece cinsellik değil ama. Sahip olduğumuz din mezhep ve inanış belli. Kur'an da bile geçiyor isteyin yada istemeyin eşler birbirinden istek arzu içerisine girince mecburiyet vardır. 

Ben çoğu kez istemeyerek cinsellik oldu günahını almamak için ve hep haklı çıkmak için beni asla cinsellikten vuramasın diye. Şuan tek kelime edemiyor bazen bazı şeyleri iyi bilmek gerekiyormuş. 

Bence böyle his etme canım eşin ne boyutta istek arzusu var bilemiyorum ama evliliğin temeli cinsellik. Bazı erkekler cinsellik ile mutlu oluyor ve doyumsuz oluyorlar. Belki yaptığım yorum hoşuna gitmeyebilir ama benim düşüncem bu yönde :) 
(785 puan) tarafından
haramdan uzak durmak için helalle olmak evliliğin amacı değildir.. kendinizi evdeki o... olarak görmeyin.. istemeye istemeye yapmak kendinize saygınızın olmadığını gösterir.. ve eşinizle aranızda samimiyet yok demekki yatakta bile dürüst değilsiniz.. üzücü
(316 puan) tarafından
Eşim sürekli isteyen biri değil zaten kendisinin istediği zaman isteğim yok. Uzun aralıklar ile istediği için isteyince geri çevirmiyorum zaten. Sizin gibi durum söz konusu değil aramızda. Bu durum sizi rahatsız ediyor ise evlenmeseydiniz
(785 puan) tarafından
Ben post sahibi değilim.. kendimden bahsetmedim tamamen sizin yorumunuzla ilgili yorum yaptim
-Reklam-
0 oy
(3,222 puan) tarafından
Zorlamak nedir ya.. Evlilik içi cinsel istismar bu. Eşin bir sapık demektir. Buna susmayın, siz onun malı değilsiniz.
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Ben severim aslinda benim ki fazla düşkün değil yapmasam da olur kafasinda ama evlilikte olmaz ki hakli değil miyim o konuda hakkim varsa helal etmiyorum dedim mesela yapmıyorsun erkek ben miyim diyorum işte yorgunum uykum.var çocuk uyancak tövbe tövbe boşver bir ay oldu hiç bişey yok ha var ha yok konuşmak dahi istemiyorum bu konuyu inanır misin üzülmüyorum bazen bi sorun bende mi var diye boşver insan sıkılıyor sende istemiyorsan yapma boşver 
0 oy
tarafından
Şükür eşim öyle değil. Her seferinde dile getirir ama yorgunum dediğimde ya da banyo yapmak zor geliyor dediğimde dokunmaz..

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 617 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
46 cevap 874 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu