0 oy
725 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
İçinde hem mutfak hem temizlik ürünleri aylık ne kadar tutuyor. Tabi ara ara pazar yine yapılıyor da marketten toplu alınca ne kadara çıkıyosınuz. 

46 Cevaplar

0 oy
(3,449 puan) tarafından
3 kişiyiz pazar market ekmek tavuk ve süt dahil geçen ayki 9 bindi 
-Reklam-
0 oy
(6,021 puan) tarafından
3 4 bin arası tutuyor tabi ara ara harcamalar oluyor yine abur cubur olsun kahvaltılık olsun çabuk biten şeyler alınıyor yani 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bizde aylık yapıyoruz tabi arada alınır pazara falan gidiliyor da ilk markete gittigimizde 5-6 bin tutar
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Ben genelde haftalık yapıyorum. Ama işte aşağı yukarı toplayacak olursam. Yemeklik, kahvaltılık, çöp poşeti, tuvalet kağıdı gibi ıvır zıvırlar, et ürünleri (balık dahil etmiyorum sezon yeni açıldı nasıl yansır bilmiyorum) aşağı yukarı min 20-25 civarı oluyor
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Valla bacım geçen gittik bi kaç kahvaltılık biraz sebze meyve aldık et yok süt yok tavuk balık zeytin bile yok çocuğa biraz abur cubur bi şişe kola 2 bin TL verdik geldik yağ şeker un pirinç bulgur mercimek tuvalet kağıdı deterjan alsam maaşı bırakırdım heralde geçen kaynimin düğünü oldu ksyinbabam onlara sıfırdan alışveriş yapmış ne var ne yok bilmiyorum 7 bin TL tuttu diyodu 
0 oy
(99 puan) tarafından
20 bini buluyor deterjan bakliyat kahvaltılık abur cubur 
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Toplu almıyorum ama toplu alırsam 4 Bin aşağısı olacağını düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Gecen cuma gityim 2.800 gitti sadece kahvaltilik, abur cubur 2 deterjan felan vardi
0 oy
(925 puan) tarafından
Her ay toplu yapıyoruz eşimin yemek kartıyla 5 bin falan tutuyor wc giderleri olsun çamaşır deterjanları olsun hepsi içinde 
(925 puan) tarafından
Tabiki yetmiyor bu arada yine pazara markete gidiliyor boğaz durmıyorki evde 3 kişiyiz ama yinede yetmiyor
0 oy
(13,111 puan) tarafından

Bugün yaptık 2.5 tuttu pazarla birlikte ama marketten almayı unuttuğumuz bir çok şey var eve gelince aklıma geldi :) onlar da 400 500 tutar gibi 

0 oy
tarafından
Hem market hem pazar 1000tl tutuyo haftalık
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Pazarla beraber 10 bin rahat gidiyordur ben tolu alıyorum bir marketten çıkıyorum 4 bin tutuyor ayda iki kere market alışverişi yapıyorum kalanı pazar ekmek parası işte bezen geçiyor bile
0 oy
(10,568 puan) tarafından
En fazla 2000 tuttu fazlasını alsam eşimin dilinden kurtulamam o yüzden sadece çok lazım olanı alıyorum 
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Yaklaşık 4 ile 5 bin sdece mutfak 
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Sadece bi ay hesap yaptım pazar hariç 4,5-5 civarı tuttu.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizim aylık 15 bin civarı tutuyor 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
2 yine geçiyor her hafta sonu aliyor her hafta bitiyir
0 oy
(150 puan) tarafından
Market temizlik malzemeleri pazar dahil 10 bini buluyor. Pazara da sürekli gitmiyoruz içinde et tavuk balık kahvaltılık abur cubur da dahil. Misafir ağırladığımız zamanlarda 15-16  buluyor. Akşam yemeğine misafir çağırdığımızda günlük en az 1000 TL koyuyoruz. Herşey ateş pahası artık insan elini atmaya korkar oldu. 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Elimden geldikçe ikinci ürünü erkenden alırım aniden bitince lazım olur diye  bir anda yüklenmem.

Fakat rahat pazar vs ile 15 buluyor belki daha fazla günlük 1000 ufak tefek aldığımı bilirim  fiyatlar almış başını gidiyor
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Eşim haftalık alıyo o yüzden her hafta bı eksiği alıyoruz aylık olmuş olsa 4 5 binden aşağı inmez çünkü haftalık veriyoruz bin TL 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 456 göst.
3 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
0 oy
22 cevap 401 göst.
9 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu