0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Burda Bi kadın daha yazmıştı. Ona yorum yaptım Bi kez garip bulmuştum aynı eşy bana da oluyor.

Bir haftadır kardeşim ve ablam bende kalıyor. Ve ellerini asla bir şeye sürmüyorlar. 1 yaşında kızım var ve sürekli ilgi isteyen biri, onunla bile ilgilenmiyorlar. Dün dedim ki kaç gündür banyo yapmıyorum gideyim çocuğu uyutmuşken dedim. Sonra vazgeçtim, sonra alırım daha mutfak toplanıcak yemek yapılacak çamaşır asılacak dedim. Çocuk uyumadan da evi süpürdüm. Ya insan der ki sen git duşunu al ben yaparım birini. Ama yok. Mutfağı topladım çamaşır asmaya gittim. Çok da vardı. Bi geldim çocuk ağlıyor, korkmuş. İnsan ona bakar. Gittim çocuğu tekrar uyuttum yarım saat daha uyudu o ara yemek yaptım. Akşam da aynı. Mutfağa tek bir yardımları yok.

Bu sabah dedim ki ben kahvaltıyı hazırlarken sen de evi süpür diye. Yapmadı. Sen benden öyle bir şey mi istedin diyor. Ben yaptım evi sildim. Evi topladım. Çamaşır toplanıcak çocuk durmuyor. Aldım kucağıma öyle yaptım. Sonra tekrar Bi makine daha astım. Şu an mutfak batıyor yemek yok ama kimsenin umurunda değil. Gece sal.ak gibi gece 3-4 gibi uyurlar telefonda konuşurlar, gündüz de koltukta sal.aklanırlar uyurlar. Ya da boşş boş telefona bakarlar. Valla darlandım ya. İnsan olan az yardım eder. Ök.üz gibi duruyorlar sadece. Zıkkımlanıp yatmaya gidiyorlar 

23 Cevaplar

0 oy
(3,154 puan) tarafından
Yolla evlerine ne diye geldiler sana 
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Benim kardeşlerim de öyle nefret ettim artık çağırmıyorum kimseyi. Kimseden yardım istemiyorum evimin işini yapıyorum. 40 haftalık hamileyim halılarımı bile yıkadım kendim. Kimse köstek olmasın yeter.
0 oy
tarafından
Ben hiç çekinmem kardeşten hadi toplayın pılınızı pırtınızı herkes evine ben uşagınız degilim derdin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 308 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (229 puan) tarafından soruldu
+4 oy
11 cevap 385 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (279 puan) tarafından soruldu

385,526 soru

11,527,856 cevap

35,199 kullanıcı

...