0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Kızlar etraftan duydumda normal dogum ne kadar zor olsada bebek dogduktan sonra kuş gibu hafifliyorsun diyorlar.. Mesela sezeryanda agri sizi bebek dogduktan sonra anestezinin etkisi gecenden sonra başlarya normalda tam aksi dogumda agri yaşarsinda sonrasinda hafiflersin yeniden dogmus gibi oluyorsun diyorlar dogrumu sizler yaşadinizmi

27 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Valla canım ben normal doğum yaptım sonrasında çok zorlandıkları için belim ağrıyordu çok fazla dikişin vardı ki sonrasında muayene ederken bile açıyordu bide o kadar bastormislardi ki karnimda el izleri morarmalar karnıma bile dokunamiyordum yanj herkesin aynı değil 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ben doğum yapıp bı gece yattım sabah metro ile eve döndum:)
(382 puan) tarafından
MaşaAllah canim) dikiş varmiydi
(2,523 puan) tarafından
Hayır yoktu canım
(382 puan) tarafından
Ilk dogumdu? Bide bebiş kac kgdi
(2,523 puan) tarafından
3kiloydu
0 oy
(321 puan) tarafından
Normal doğum dikişi çok olursa oturup kalkmak sıkıntı benim hem iç hem dış dikişim çoktu 1 ay rahat oturmadım yemek yerken bile kaç defa sağıma soluma oturup duruyordum 
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Az dikisli hatta dikissiz evet cok rahat ama icten distan bir suru dikis olunca zor
0 oy
(6,738 puan) tarafından

İlkinde pek birşey anlamadım. 2.de o kadar hafifledim ki anlatamam. Cok rahatlamıştım ☺️:D

0 oy
(3,676 puan) tarafından
Bebek doğduktan sonra rahatliyosun tabi ama benim dikislerim vardı mahvetti beni Bi de bebek çıktıktan  sonra nefes alırken falan çok zorlanmistim 
0 oy
tarafından
Doğumu yaptım dikişim bitti masadan kendim kalktım bebegimi sardım kucagıma aldım yürüyerek odama çıktım o kadar güzeldiki 
(382 puan) tarafından
Ay ne güzel anlatdın❤️ilk dogummu bu dedigin
tarafından
İlk ikiside öyle oldu malesef üçüncü sezeryan oldu ona hiç girmiyim eşim iki hemşire zorla kaldırdı beni altıncı gün desteksiz kalkmştm normal doğum harika birşey mucize Allah kimseyi mecbur bırakmasın sezeryana

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
6 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde TOLGA123 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde TOLGA123 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (177 puan) tarafından soruldu

396,443 soru

11,858,844 cevap

35,956 kullanıcı

...