0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (643 puan) tarafından

Benim cevabım bi kere değil on kere daha gelsem asla ve kata esimle evlenmezdim 2 çocuğum var evimiz var arabamız var maddi sıkıntımız yok çok şükür ama eşimle düşüncelerimiz fikirlerimiz karakterlerimiz o kadar zıt ki yapamıyoruz idare ediyoruz:) 

61 Cevaplar

0 oy
(1,099 puan) tarafından
Kesinlikle evlenmezdim . Değil eşimle. Kimseyle evlenmezdim . 
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Benim eşim bebek konusu da bana yardım eder Allah razı olsun maaş kartını bama verir temizlikte yardım eder yemekte sofrayı kurarken kaldırırken gezdirir de herşeyden önce çok iyi bı baba ve çok iyi bi eş Allah eşimden razı olsun bana her konuda yardım eder hem maddi hem manevi psikolojik olarak da yardım eder Rabb'im eşimi başımızdan eksik etmesin inşallah ❤️
0 oy
(11 puan) tarafından
Valla ne eşimle nede başkasıyla asla evlenmezdim  çalışır yer içer gezerdim..
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bi daha dünyaya gelsem eşimle değil kimseyle evlenmezdim
0 oy
(783 puan) tarafından
Değil eşimle kimseyle evlenmem galiba.
0 oy
tarafından

Bu soruyu dün sorsaydin evet derdim ama bugün herife çok sinirliyim ve küsüm ondan cevabım hayırdan yana :Dyarin gene aynı soruyu sorar misin belki fikrim değişir ahahah:D

0 oy
(254 puan) tarafından

Daha iyisini bulursam no! no! :D

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Yine olsa yine kaçarım yine Evlenirim onunla ♥️
0 oy
tarafından
Benim cevabımda 1 kere değil 10 kere dünyaya gelsem yine eşimi seçer, eşimle evlenirdim ❤️ Kocam da kocam❤️
0 oy
(93 puan) tarafından
Asla asla evlenmezdim ne onunla ne de bi başkasıyla hayattan soğuttu beni zaten babam hayatımın içine ettiydi buda iyice sıvadı üstünü suanki aklım olsa hayatta kaçmazdım
0 oy
(980 puan) tarafından
Hiç düşünmeden evet tekrar tekrar gelsem yine onunla evlenirim 4,5 yıllık evliyiz 3. Bebeğimiz geliyor çok şükür 
(1,219 puan) tarafından
Maaşallah kız her sene bir bebek geliyor sanrm Allah yardımcınız olsun
(980 puan) tarafından
Amin vllh cnm hiç sorma arada birer yıl oluyor ilk gece ilk bebeğe gebe kalmışım o ayrida bu sondakini istemiyorduk korunduğum halde oldu hayırlısıyla buymuş Allah olmayanlara versin inşallah
(1,219 puan) tarafından
Ben de çok korkuyorum ikincim oldu ucuncuden aşırı korkuyorum yaa Rabbim olmayanlara versin inşallah olsa bile kazayla fln yıllar sonra olsun
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Evet yine eşimle evlenirdim, severek evlendim zaten hatta demiştim ki ben başkasıyla evlenemem illa bu olcak ve sonuç Bir kızımız var şükür:)
0 oy
(235 puan) tarafından
On kere gelsem hepsinde de yine eşimi sever yine onunla evlenirdim. Hatta bi dahaki sefere onu bulmakta bu kadar geç de kalmam. Allah ondan razı olsun bana bu cümleyi kurdurtacak kadar iyi bi adam olduğu için.
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Birdaha dünyaya gelsem evlenmek istemem 
0 oy
tarafından
Ben eşi bırak asla evlenmezdim kimseyle çalışır parami kazanır ayaklarimin üzerinde dururdum hayatımı yasardim 

Biz kadınlar ömrümüzü önce çeyiz sandiklarimizla sonra adam sandiklarimizla geciriyoruz 
0 oy
tarafından
Evet evlenirdim kızım balgam var atamıyor diye uyandığında uyutamadim eşim kalktı uyuttu kızımı nasıl evlenmim bu adamla
0 oy
(85 puan) tarafından
Yine ve yine kocamla evlenirdim o bnm canımın cananı her dediğimi yapar şuraya gidelim derim tmm der şunu al derim tmm der bebek gibi hissettirir dünyanın tek kadını bnmişim gibi hissettirir bak şimdi postu görünce özledim kocamı işe göndereli yarım saat oldu dahahahahs
0 oy
tarafından
Bin kere de dünyaya gelsem eşimi seçerdim kötü huy demeyim de inatçılık var biraz ama iyi yönleri daha baskın olduğu için görmüyorum adamım iyidir 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bin kerede gelsem evlenirim, eşim benim herşeyim ,en yakınım, en yakın arkadaşım, sırdaşım, en özelim, hayat arkadaşım canımın içi , her konuda sonsuz destekçim bebeklerimizle ayrı ilgilenir benimle ayrı ilgilenir ev işi desen elinden her iş gelir sen zaten yoruluyorsun der yapar veya beraber yaparız.. kısacası eşim benim herşeyim dünyaya bir kere daha değil bin kere daha gelsem yine eşim yine eşim ❤️ Allah başımdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(46 puan) tarafından
Asla asla asla hata hiç evlenmezdimm

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 574 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde mamoru (125 puan) tarafından soruldu
+2 oy
59 cevap 712 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 789 göst.