0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Afedersiniz hay.Van gibi uykum vardı ama sipariş etmişler bende direndim boğazımın şerefine ayaktayım .D

image

23 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından

Yarın yüzük takacağız kuzenime ne giysem derdindeyim şu saatte :D

Afiyet olsun şekerim 

tarafından
Yaaa hadi bakalım inşallah devamı gelir diyelim :))) haha valla ben oğlanın doğum günüydü bu gün geberdim bilet düşünemiyorum :)
Sağol kuşum :*
(6,515 puan) tarafından
Yaa iyiki doğmuş paşa ☺️ nice sağlıklı musmutlu seneleri olsun inşallah
Bugün benimde yeğenimin dogum günüydü tepindik akşama kadar roman havası çiftetelli yeni eve geldim duş aldım leş gibi terledim oynamaktan:)
tarafından
Ayy biz öyle oynamalı filan değildi i bide öyle olsaydı sonum serumlu kolla anlık olabilirdi :D yorgunluktan uykusuzluktan cartayı  çekerdim jdjdjd
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 yaşında uyumamak için derenenin olsa sende uyumazdin 
tarafından
En korktuğun şeylerden biri de şuan hamile kalmak gerçekten Allah beni sınamasın hiç 2. İstemiyorum korkuyorum dua ediyorum yani psikolojim manevi olarak benliğim kaldırmaz :)
Hamileyken ben de öyleydim sen birde ikili ooo Allah mı kolaylık versin :)
tarafından
Birde yaşımı duysan tepkini merak ediyorum:)
tarafından
Sen bu durumdan mutluysan eşini seviyorsan birbirinize çocuklarınıza sahipseniz hiçbirşeyin önemi yok :)❤️
tarafından
Elhamdülillah Allah yoklukları ile sınamasın
tarafından
Amiiin inşallah
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ☺️

Sağ olsun benim kızin gece gündüz değişmiş uç gündür sabaha karşı uyuyo. Oysa sabah erken kaldırdım öğlen uyuduğu saatte yatırdım gece de ama yine kalktı birde hala oynuyor 
tarafından
Benim oğlanda 4 30 da kalktı hala uyumadı :(
(12,748 puan) tarafından
Of of. Uyudu Defne ölüyorum yorgunluktan sabah erken kalktım normalde kalkmayız tüm gün ayaktaydım ama uyuyamıyorum şimdi kafayı yedim heralde

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 199 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 400 göst.
3 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 585 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 780 göst.
24 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde & Ceren (765 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...