0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Var mı böyle özlemleriniz? 

Mesela benimki bayram namazı sonraları. Annemlerde çok güzel olurdu. Sabah kardeşlerimle kalkardık güzel güzel giyinirdik. Dedemin babamın gelmesini beklerdik. Sonra çook güzle Bi sofraya otururduk. Güzel dediğim kuş sütü eksik dediklerinden değil. Evde ne varsa dün yapılan tatlıdan tadımlık koyardı annem. Ne güzel gelirdi tatları. O koşuşturmaca beraberlik... Hiçbiri yok şimdi.

2 senelik evliyim. Hiçbir bayramım güzel geçmedi. Yani ne bileyim o sıcaklığı göremedim hiç. Zaten hep kaynanamlarda oluyoruz. Bi yere gidecek olsalar bana sormadan hazırlanırlar bana da "sen gelmezsin zaten" der çıkarlar. Eşim sağ olsun elinden geleni yapıyor ama anne evi gibi olmuyor.. 

49 Cevaplar

0 oy
(398 puan) tarafından
11 yillik evliyim aile evi simdiye kadar herseydi artik hicbisey.anne bile yeri gelince el oluyormus.kardes ayrimi olduktan sonra o evi gormek bile istemiyorsunuz hatta hicbirini gormek istemiyorsunuz
(984 puan) tarafından
Evet aynen öyle oluyor. Anne bile bazen el olabiliyor. Söylediklerini ya duymuyır ya da umurlarında değil..
(398 puan) tarafından
Duymazdan geliyor bi hic oldugun yere gitmek istemiyorsun
-Reklam-
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Bende bayramları özlüyorum. Eşimin ailesi çok normal bi gün gibi davranıyor ama benim ailemde dediğimiz gibi giyinir güzel güzel kahvaltı yapardık 
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Babamın akşam namazını kılıp dükkanı kapatıp elinde posetlerle eve gelişini, girerken her aynı tonda selamun aleykum değişini özledim en çok. 
0 oy
(302 puan) tarafından
Hic bir şeyini cok skür cnkü kendi evimde dha mutlu huzurluyum yani orda cokta hayat görmedgim için bna ekstra + koyabilecegim bsy kalmıyor hatta bekarken yaşadıklarım yetmiyormuş gbi bnim evimin huzurunu da parmakliyolar her gün nasıl morelini bozalım bnun diye düşünüyorlar 
0 oy
(7,809 puan) tarafından
Her şeyi çok çok çok özlüyorum ama evimin de evliliğimin de bilincinde olduğum için orada ne gördüysem evimde de onu yaparak özlemimi gidermeye çalışıyorum bolca
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Babam.....        
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Işler bittikten sonra kanepeme uzanmak çocuk yoktu kafa rahattı hahahsh
0 oy
(210 puan) tarafından
Pazar kahvaltılarını özlüyorum ben :) babam odamın kapısına salatalık getirip kokusuyla uyandırırdı ya da annemin hazırladığı kahvaltının omletin vs kokusuna uyanırdım. Hazır sofraya otururdum sonrasında çay kahve keyfi yapardık. Çok güzelmiş o günler..
0 oy
tarafından
İyi kötü yiycek yemeğimiz vardı on kişi bir sofraya otururduk en önemlisi huzurluyduk o günlerimi ozluyorum 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 612 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 314 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 960 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,014 göst.
29 Mayıs 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı