+43 oy
1,479 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından

131 günü geride bıraktık. Mutluluk, şükür göz yaşlarına boğulduğum bir gün. Şükrümü anlatmaya kelimeler yetmez.

Maşallah subhanallah demeyi unutmayın :)

Cuma günü göz ve beyin emarı çekinecek o zamana kadar hastanedeyiz. Sıkıntı olmazsa inşallah o gün ya da ertesi gün eve geceriz diye düşünüyorum.

Bir süre tek olacağım için muhtemelen yazamayacağım. Hepinizi çok seviyoruz teyzeleri çooook teşekkür ediyoruz. Ellerinizden öperiz. Rabbim dua ve şifa bekleyen kim varsa tez elden göndersin inşallah. Bizden de dualarınızı eksik etmeyin. 
Kurtulduk sanmayın. Bu kendi küçük gerceklesmis olması büyük mucizenin ve bu acemi annenin size çok ihtiyacı olacak. ♥︎♥︎ 

62 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bu platformu çok kullanamazdım vaktim olmuyordu ama İnan ki temmuz ayından beri sırf senin bu mesajın için 2 güne bir girip baktım.  Bu mesajı görmem ile birlikte vücudum diken diken oldu Allahımmm mucize şükür dedim❤️ Rabbim kimseye evlat acısı vermesin o kadar çok mutlu oldum ki adına anlatamam❤️
(286 puan) tarafından
Yaaa yorumuna kalbimi bıraktım canımsın yaaa ♥︎♥︎♥︎ amin inşallah canım. Ama durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(1,012 puan) tarafından
Tanımadanda kalbim o kadar ısındı o kadar sevdim ki seni o sabrını Rabbim mükafatlandırsın inşallah❤️ inşallah güzel değişiklikler ile ilgili haber verirsin ama bitecek bu günler çok az kaldı hissediyorum
(286 puan) tarafından
Ben de sizi cok sevdim. Sizin gibi arkadaslarla instagramda da arkadas olmak isterim. Siz de isterseniz tabi.
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Ayyyy postunu yeni gördüm. Gözlerim dolu dolu oldu yemin ederim. Çok mutlu oldum. İçim sevinçle doldu valla.
(286 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun ama durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açıp anlatacağım.
(9,095 puan) tarafından
Ayy bekliyoruz..inşallah güzel haberlerdir. Son birkaç postunu görmemisim. Tek tek okudum hepsini. Çok mutlu oldum.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 586 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (286 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 623 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (286 puan) tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 740 göst.