0 oy
1,087 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
eşimle aramız iyidir ama ben susarsam .cok sinirli biri ama beni sevdiqini söylüyor sonradan piamanda oluyor özür diliyor ama ben cok yipraniyorm konu şu

iliski normalde hergun versen hergun yatak işi ister ben bu hafta sagliqim iyiyiydi ama psikolojik bi sorunmu bilmiyorm ama hic mutlu deqilim onun için 5 gün boyunca iliskiye girmedik bu istedi bende dedim ben istemiyorm moralim nedense ne olduysa bende bilmiyorm bozuk oda iste bagirdi cagirdi bu benim ihtiyacim ne bicim karisin v.s soylendi benden memnun deqilmis bende dedim belki bende senden memnun deqilimdir sonra sonra işte beni dövmeye basladi zorla iliski istedi ki yapti ben aglaya aglaya yapti sonra hicbisey olmamis gibi onca dayagi vurmamis gibi hayatina döndü ben çok üzülüyor sevmek saymak bu deqil ne yapicam bilmiyorm iki tane küçük cocuqum var iliskiye girmeyince cok çok kötü bi insan oluyor ☹️

28 Cevaplar

0 oy
(269 puan) tarafından
Allah'ın cezası uçkurunda boğulur insalllah. Rabbim yardımcın olsun kuzum 
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Boyle sevgi olmaz olsun baska diyecek tek cumlem yok:ermm:

0 oy
(1,566 puan) tarafından
Senin adina cok uzuldum cnm ya:( hadi gel de bidahakine gonul rizanla beraber ol adam resmen kendinden nefret ettirmis
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Sevgiside onunla mezara girsin en kısa zamanda, tüylerim diken diken oldu Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(991 puan) tarafından
Onjn yaptığı tabiki tecavüze girer ya 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Peki sen adetliyken ne yapıyor nasıl bekliyor 
(1,331 puan) tarafından
Evet güzel soru
0 oy
(574 puan) tarafından
En çok sinirimi ne bozuyor en son ne yaptığını  anlattığıniz bu b.k çuvalı mahluklara başta yaptiginiz guzellemeler pişman oluyor özür diliyormus onu sevdigini söylüyormus.Canim sana tecavuz ediyor hem de döverek kendine gel yahu.bi zıkkım karsilik vermeyeceksiniz de açmayın şu postlari ne demeye açıyorsunuz gece gece sinirim zıpladı
0 oy
(4,997 puan) tarafından
İğrenç hayyvan, Allah sana yardım etsin 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,128 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 866 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,294 göst.