0 oy
792 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Kızlar şöyle başlıyorum benim bir görümcem var 25 yaşında konuştuğu birisi var oda 35 yaşında ben maraşa evlendim görümcem de maraşta şimdi bizim aile arasında şöyle birşey oldu görümcemin konuştuğu kişi evlendi ayrıldı 10 gün kadar evli kalmış biz oğlana sorduk neden bu kadar kısa süre evli kaldın diye oğlan ve ailesi sürekli eski gelini suçlu gösteriyor işte evlendi düğünde bile kalkıp oynamadi oğlumuza hiç gülmedi vs vs birde şu var oğlan diyorki ocakta gelelim isteyelim hemen nikah yapalım mayısta da düğün yapalım ben görümceme diyorum bak iyi düşün arada 10 yaş var oğlan tutturdu biz hemen nikah yapicaz size soruyorum bir insan neden 10 gün evli kalır yani utanarak söylüyorum bende 6 aylık evliyim 10 günde insan ilişki vs yaşar yeni evlisin 10 günde ne sorun olabilir birde oğlanın eski eşi ayrıldıktan 6 ay sonra hemen evlenmiş ya sizinden de fikir alsam yanlış mı düşünüyorum acaba 

22 Cevaplar

0 oy
(300 puan) tarafından
Benim görümcem 20 yaşında falandı ikinci evliliğini yapmış boşanmış bı adamla evlendi adam 3 ay yada daha kısa bı evlilik yapmış hep kadına suç attılar tabi yok deliymia vs vs ki istedikleri kız da alt komşusunun kız kardeşiymis neyse görümcem evlendi falan adam cinsellik sıfır ya 2 ayda bir 3 ayda bir anca  görümcemde kiziyir hasteneye gidelim yok hasta değilim hasta değilsen bı sorun var sorun yok diyir abartma diyor bide nasıl çirkin bişey anlatamam konuşmasindan bişi anlaşılmaz mesela ona rağmen on parmağında on marifet olan görümcemi begenmez  hep dışlar para vermez para yok der ailesine geldimi var ilgi sıfır sevgi sıfır saygı sıfır 2 çocukları oldu tabi Bosanmak istiyor ama kimse arka  çıkmıyor bilmiyorum sonu nolur 
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Kız altı ay sonra evlenmiş belkide kızın sevdiği varmış o yüzden adama gulmemis istemiş boşanmış bence siz en iyisi eski eşinin tarafından birini bulup ona sorun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 398 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 431 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 481 göst.