0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından

16+3 günlük hamileydim dün cinsiyetini öğrenmek için sevinçle evden çıktım.

Muayne sirasinda bebeğimin kalp atışlarının olmadığını soyledi doktor :( başka bı hastaneye gittik oda aynı şeyi söyledi ilaçla düşük gerçekleşti normal doğum gibi sonrasında ise kürtaja alindim. 

Hamile arkadaşlarım var burda duası kabul olur hamilenin derler. Dualarınıza ihtiyacım var nefesim kesiliyor resmen. 5 yaşında kızım var yanıma gelip Anne kardeşim nerde diye sordu içim parçalandı :(

22 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Canım Sebep Neymiş Peki Neden Durmuş Kalbi Ne Gibi Belirtiler Wardi Rahatsızlığın Oldu Mu Hiç Başın Sağolsun Bu Arada :((
(610 puan) tarafından
Hiç bir belirti olmadı kanama falan yoktu. Patalojiye gönderdiler 15gun sonra çıkacak sonuçlar o zaman belli olur neyden olduğu daha önce de 2 düşüğüm oldu :(
-Reklam-
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Başınız sağolsun 9 haftalıkken de ben kaybettim. Hadi 12. Haftaya kadar doktorlar yaşanan kayıplar için normal diyorlar. Genelde genetik faktörden diyorlar da 16. Haftada neden oluyor? Ne dedi doktor. Bunları görünce bende kayıp yaşayınca yeni bir hamilelik için korkularım artıyor:(
(610 puan) tarafından
Eşimle kan uyuşmazlığı var ama doktor onunla ilgili olabileceğini söylemedi çünkü aşıları oluyordum. 3dusuk yaşadım yeni hamilelik için korkularım o kadar çok arttı ki bazen hamile kalmak bile istemiyorum çünkü gebeliğim o kadar zor geçiyor ki bulantılar falan 4ay boyunca kaynanam benimle kaldı. Ama nasibimizde yokmuş demek ki buda bir imtihan deyip şükür ediyorum. Rabbim senin de gönlüne göre versin
(1,383 puan) tarafından
Allah senin de gönlüne göre versin cnm. İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 382 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda.. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 571 göst.