0 oy
1,454 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Burdan tanısıp görüsen arkadas olanlr var mı sosyal medyada ekleşen fln merak ettm:)

42 Cevaplar

0 oy
(3,104 puan) tarafından
Evet yüzyüze İkbal ile görüştük :)) ❤️ burdan kalp sonra yüzyüze görüşmek nasib olur mu bilmem ama hakikatten görüşmek istediğim çok var ama hep uzaklar :(
(2,475 puan) tarafından
Bilmem
(2,586 puan) tarafından
Ben istiyorum ama ❤❤
(3,104 puan) tarafından
Valla inanki nickini yazabilseydim laplusbelle yazacaktım :D
(3,104 puan) tarafından
Bana kek yap Mrs. Eris soba keki :(
(2,586 puan) tarafından
Gel kiz yapayim :))) istediğin kek olsun
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben  yeni olduğum için arkadaş yok burada  görüştüğüm  ama isterdim 
(1,165 puan) tarafından
Köy içi sen
tarafından
Aha vallaha bende orada yani annemler orada :D cumhuriyet mahallesi muhtarlığı var ya Uygun gıda bakkal var hatta kahve var yanında . Orada oturuyor bizimkiler :D
(1,165 puan) tarafından
Aaa bizimkide  caminin orda :)))
tarafından
Karakolun orası :D var ya kesin tanıyorum sizi oranın yerlilerindenseniz :D
(1,165 puan) tarafından
Evet  yerlisiyiz  :))
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Evet hamileyken tanıştık aynı doktora gidiyormuşuz ama hiç denk gelmedik hastanede. Arada konuşuruz :)) 
0 oy
tarafından

Arkadaş olup pişman olduğum da var 

İyiki tanımışım dediğim de 

İstegramda birbirimizi takip ettiklerimiz de var 

Arkadaş olup sonrasında kocama beni kotuleyip ayartmaya çalışanda oldu 

(6,226 puan) tarafından
Yok hayır yakışıklı değil
Buradan birileriyle kavga edince Instagram adresinden ailesine ulaşıyor ve Instagram adresini de kendi takip etmiyor takip eden bir başkasıyla samimi olduğu için oradan buluyor ailesine ulaşıyor falan adam da tabii ağzının payını veriyor sonra o kişiye küfürler etmişti buradaki o kocasına ulaşan O da hepsini ekran görüntüsü alıp mahkemeye vermişti hem aile birliğimi bozuyor hem hakaret ediyor diye ve mahkemeyi kazandı

Mahkemeye veren kişiyi tanıyorsunuzdur zaten ama hesabını sildirdi isim vermeyeyim o diğeri de zaten engelledi sonra o da gitti belki de aramızdadır söylemiyordur ama kankası dolanıyor buralarda bir diğer Kadınla kavga edip kocasına ulaşmıştı ama o kadın burada Hala aramızda ona da işte karın senin hakkında böyle postlar açıyor gibisinden ulaşmıştı Instagram'da Onda da zaten ağzının payını almıştı
Mahkemeyi de kaybedince iyice ona yetmistkr
3 u de tanınan kişiler

Ve şöyle bir şey var kocasına şikayet etsen ne olacak ne Görmüşsün ki şikayet ediyorsun adam koynundaki karısını bırakıp senin sözüne mi inanacak yani amaç ne onun kocasıyla muhatap oluyorsun O kişiyle birebir kavga et ağzına geleni söyle her türlü kavgaya gir her türlü çirkinleş Ama neden bir erkekle muhatap oluyorsun neden ona ulaşma gereği duyuyorsun adam dönüp zaten sana ana avrat küfür etse Senin o an yerin dibine girmen lazım
tarafından
Vay sür.tükler baya olaylar olmuş
(2,586 puan) tarafından
Ben bunların hic birini bilmiyorum. Yani hem çok aktif değildim hemde fark etmiyordum demek ki kaoslari :) sagolasin uzunca anlatmışsın hakkımı helal et
Çok korkuyorum şu platform da tanıdığım insanları çok seviyorum hepsi çok değerli ama ekstra 1 kişi bile tanımak istemiyorum artık. Ne tehlikeli ne kötü insanlar var pes vallahi
(6,226 puan) tarafından
İsim versem hatirlarsin da
Kankasi sindi gider şikayet eder hemen :)
Valla neler oldu iki kişi kavga etsin ama eşine abisine ailesine ulaşmak nedir oda korku mu yani
Benimle kavgalı olan birisi desin ki ver adresini yazacağım bütün sülalemin adresini vereyim hesaplarını ne yapabilir ki işte Bunu düşünmeden hareket ediyorlar
(2,586 puan) tarafından
Maalesef cahillik başa bela . Allah iyilerle karsilastirsin
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Var ben Cook arkadaşım var bizzat gorustugumde
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Benim yok ama.burda görüyorum var yada normal.hayatta arkadaştır burda takiliyorlardir bilmiyorum  eskiden başka uygulamada bizde onu yapardık şimdi bana işsizsin diyor kankilerim.bsjskaaksld
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Yok. Olsun ister miydim bilmiyorum sanırım pek güvenemezdim :) yani numara vermeye görüntülü konuşmalara vs. Cesaret edemezdim. Ama bana sıcak gelen birkaç kişi var m burda. Postlarını falan ekstra merakla,severek okuyorum :) 
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Var benim baya ama kimdi niho gulcin filan
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Gorusmedik ama  arkdsz 
0 oy
(212 puan) tarafından
Yokk bacm daha kendime arkadaş bulamdm burda 
0 oy
tarafından

Sosyal medya 4 5 kişi ekli 4yle çok konuşurum :) tanımasam da candır onlar :) ama realde görüşmedim hiç. Bana yakın olan bir gözde var zaten o da sosyal hesaplardan anca :) 

0 oy
tarafından
Anam bir bize denk gelmiyor öyle candan samimi arkdslklar
(44 puan) tarafından
Aynen ya bnde konusmak tanısmak isterdm
0 oy
tarafından
Vala ekledigim var cok da iyi kız şuan da aynı yine hamileyiz annesi için kan lazımdı benim memleketteydi annesi kız memleketlim değil bende arkadaşlarımı falan aramıştım hani var mı kan verecek olan diye öyle Instagram'da paylaştım kan verebilen olur diye kızla da öyle arkadaş olduk 
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Buradaki arkadasliklarim buradan ibaret sadece istesem olurdu belki ama gerek duymadım hiç. Buradan konuşup sevdiklerim var tabiki 
0 oy
tarafından
3 senedir burdayım melisa diye biriyle arkadas olmuştum sonra numarası silindi ben numara değiştirdim Gaziantepliydi kaybettim kızı
(13,825 puan) tarafından
Sanki ben de animsadim yaa cidden
(2,475 puan) tarafından
İkinci kez hamile kalmak istiyordu en son depremde konuşmuştuk daha da yok ya merak ettim onu
(13,825 puan) tarafından
Ay evet evet o bak bildim :( nerde acaba ya
(2,475 puan) tarafından
Şu an mls var ama sordum o değilmiş:(
Bakalım belki gelir haber vermeden gitti alacağı olsun
(13,825 puan) tarafından
Baya da oldu snrm yaa
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Yıllar oldu tanisali kardeş olduk <3o kendini biliyorr

(13,027 puan) tarafından
Görmedim ki cevaplarında birşeyler arıyordum o arada gördüm :)
(2,475 puan) tarafından
Hahah profilim nasıl olmuş
(13,027 puan) tarafından
Çok tatlı ❤️
(2,475 puan) tarafından
Senin gibi ☺️☺️☺️
(13,027 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Yok yani Arkadaş olacağım ne münasebet bana kalırsa sen de kimseye güvenip arkadaşlık falan etme bu sitede görmüyor musun sitenin %70'i 80'i klavye delikanlısı zaten hiçbir şey olmadıkları halde kendilerine bir şey zanneden insanlar ayrıca ne diye güveneceksin kim olduğu belli değil erkek mi kadın mı o bile belli değil arkadaşlık edenlere de şaşırıyorum vallahi kumar oynamak gibi bir şey bu güvenirsin numaranı verirsin bir bakarsın erkek çıkmış her şey olabilir
tarafından
Hicbirsey olmadiklari halde  bisey zannediyorlar kismina son derece katiliyorum
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Evet okul arkadsimi aynı mahaledeki arkadsimi buldum burda ama görüşemedik:) bı iki kişide var özelden konusyoruz iyi insanlar vallaha 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Yok maalesef güvenemiyorum burayaa
tarafından
Beni benii bihteriniiii
(1,558 puan) tarafından
Sen ayrı cnm :))☺️
0 oy
(7,958 puan) tarafından
4 senedir burdayım kimseyle ne vpten ne insatada nede yüzyüze görüştüm sevdiğim görüşmek istediğim birkac kişi var. Nedense ben pek sevilmedim burda:)))

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,650 göst.
0 oy
2 cevap 229 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 741 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
+3 oy
14 cevap 788 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,192 puan) tarafından soruldu