0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim sürekli işime karışıyor. Bana birşeyler öğretmeye çalışıyor bu şeylerde kadınsal işler. Mesela bulaşık makinasını nasıl yerleştirmem gerektiğiniya ds evi nasıl ve nereden temizlemeye başlamam gerektiğini vb. Haaa bir de olsa ufak bir yanlış yapsam hemen gelip onu söyler. Mesela geri dönüşüm kutularımız var 50 tane soda kutusu vardı 1 tanesinde kapağını çıkarmadan atmışım. Metal ya hani kapağı. Hemen gelip dikkat et cam metal ayrı diye. Eee 49 tanesi öyle değil 1 tanesi öyleyse dalgınlığıma gelmiştir. Bir de şu huyu var şikayet etme. Sinyal vermeyenleri polise şikayet eder, 2.sıraya park edenleri şikayet eder, resmi kurumlar gelir yolları kapatsalar onları şikayet eder, yanlış park yeri yapılsa şikayet eder, adamlar karşıdan karşıya geçerken yaya çizgisini kullanmadılar diye üzerlerimine araba sürer şikayet eder. Vb. Ve sonucunda da hep olumsuz yanıt alır. Sıkıldıkm artık budburudman hep şikayet hep şikayet haksız mıyım yaa. Ama kendine sıra gelince yaptığı hataların sebepli açıklamaları oluyor. 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin psikolojik rahatsızlığı var canım. Yanlışa tahammül edemiyor büyük ihtimalle. 
(261 puan) tarafından
Evet yanlışa hataya asla tahammülü yok ve aşırı mükemmelliyetçi. Mükemmel olsun diye çoğu şeyi kendi yapmaya çalışıyor ama hem yetişemiyor hem yoruluyor hem de kendi yaptığı da mükemmel olamıyor
tarafından
Bir doktora görünmesi gerekiyor. İşin zor Allah yardımcın olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence eşin piskolojik bi destek almali
0 oy
(722 puan) tarafından
Aynı benim eşim 
(261 puan) tarafından
Aaaa yalnız değilim
0 oy
(2,921 puan) tarafından
İlk okula giden ergen ruhlar evlenmesin.
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Deki dur sana bı yazma bı etek alayım giydryemde sen yap  de sen bnim kaynanamsn yaa ;))sonuna çok güldüm kız onane ya herşeyi şikayet edyr tovbeee☺️☺️
(261 puan) tarafından
Maalesef
(1,604 puan) tarafından
Bu erkeklerin ne derdi biter ne yasası:)☺️
0 oy
tarafından
Kocan OKB canım 
(261 puan) tarafından
O ne demek anlamadım?
tarafından
Okb araştır internetten

İlgili sorular