0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben sıvıyağ hep kullandım acaba margarin ilemi yapsam tadı öyle daha güzel galiba dimi siz nasıl ypyorusnuz

45 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından
Margarin ve çicekyağı kullanmıyorum.  Yemeklerin hiç birinde kullanmıyorum zaten.

Sivı yağ sadece kızartma ve hamurisinde.

Pilavı kafama göre çoğunlukla zeytinyaği nadir de olsa tereyağ ile yapıyorum 
tarafından
Bütün yemeklerini katı yaglami ypyon
(139 puan) tarafından
Yok tüm yemeklerimi zeytinyağ ile yapiyorum.
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Margarin kulanmiuorm  teryagi birazda  sıvı yağ ile yapıyorum  yemeklerimi
tarafından
Hepsinimi
tarafından
Bütün yemekelremi oyle
(394 puan) tarafından
Ever canm genel  olarak öyle margarin  almyiz  çok nadir kurabiye için alırım  genel olarak tereyağı
0 oy
(6,548 puan) tarafından
Margarin kullanmıyorum kurabiye falan yaparsam anca. Tereyağ ve bir kaşık kadar sıvıyağ ile yapıyorum 
tarafından
Her cnm bende denerim öyle ozmqn
0 oy
(18,058 puan) tarafından
Sıviyag ve tereyağ bugün yaptim cok guzel oluyor
tarafından
Erişte kavurmisadna iki yağı denesem öyle güzel olurmu
(18,058 puan) tarafından
Bence denemelisin canim harika oluyo
tarafından
Saol cnm yarın ypcm
0 oy
(10,587 puan) tarafından
Margarin kullanmıyorum midemi çok fena yapıyor beni çok çok mecbur kalırsam kurabiyelere anca 
0 oy
(12,785 puan) tarafından
Eve margarin sokmam

Sıvıyağ bıde tereyağı ekliyorum 
0 oy
(9,066 puan) tarafından
Tereyağıyla yapıyorum ben. Müthiş lezzetli oluyo
tarafından
Yaaa öylemi denim cnm
0 oy
(4,774 puan) tarafından
Tereyağ kullanıyorum
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Margarin hiç eve almam kullanmıyorum tereyağı ile pilav yaparım corbalarida öyle 
0 oy
(141 puan) tarafından
Valla bizim zeytin ağaçlarımız var kendi yağımızı yapıyoruz en güzeli  tavuk suyu varsa koyarım başkada tereyağı margarin filan kullanmadım hiç
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Ben sıvıyağla yaparım eşim margarinle. Ben sevmiyorum azcık soğusa donuk donuk oluyo margarin garip bir tat veriyo
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Zeytinyagi+tereyag ile. Evde bu ikisini kullaniyoruz sadece.
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Sadece tereyağ ile
0 oy
(270 puan) tarafından
Margarin hiç bir yemeğe koymam canım çok sağlıksız tereyağ al
0 oy
tarafından
Ben ikisinden de katıyorum teremyag disinda Katı yağ kullanmiyorum
0 oy
(10,608 puan) tarafından
Tereyağ. Margarin kullanmam ben. Hatta sıvıyağ ile karışık kullanırım. Az sıvı yağda kavurur tereyağı öyle eklerim 
0 oy
(262 puan) tarafından
Margarini sadece kek kalibini surmek icin kullanirim yani yilda 1 tane anca onun yerine tereyag pilavsa sivi ve tereyag karisik kullaniyorum
0 oy
(734 puan) tarafından
Şakamısım sen bilerek mi yapıyorsun margarin zararlı oldugunu bilmeye cek kadar safsın yds saf ayagına yatıyorsun 
tarafından
Şaka değilim hiç yapmadım margarin ile ben hiç zararı duymadım ilkez burda duydum nebilm.hic duymadım zararlimi.nemi yani olamazmi
(734 puan) tarafından
Git işine ya yuhh yani kaç yaşındasın nerde yaşyn bilmiyorum ama sen normal değilsin
tarafından
Yaa nebilm kullanmadım biseyin zararını nerden bilecem.hic yapmadım denemedim dyorim anliyormisun yoksa anlamamazlaktii geliyon demeki.siz.ozelsiniz zenginisz lüks şeyler yapyorusnuz ki blyorsun ben nerden blim zararlı toplasan iki uckere kurabiye.yaptum margarin le.oda YouTube tarifleri öyle yazyor dye hiç denemedim pilav falan bugüne kadar hep sıvıyağ ile kullandım bekarkende evliyken de
(8,010 puan) tarafından
Guee. Bence tuhaf olan sensin kız bişey dememiş bu ne öfke Allah aşkına ? Zararli oldugunuda bilmeyebilir. Ben katıyorum bazen margarin tereyağim yoksa . Zaten aşırı derecede tuketmedigin sürece çok fazla zararı olmaz merak etme . Tereyağ alcak gücün yoksa az margarin at bişey. Olmaz.
tarafından
Yok yani anlamadığım şey illa bileceksin sizin her bildiğinizi ogrendiginizi millet bilmek yada öğrenmek zorunda mı ben zararlı olduğunu duymadım kullanmadığım için hiç arastrmadim diyorum halen diyor yok şakamisin yok normal değilsin blmem ne asıl siz şakasiniz valah milleti byle yargılamayın
0 oy
(6,523 puan) tarafından
Tereyağ yada zeytinyağı yaparım 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Canım tereyağ çok pahalı arada az margarin koyarım pilava asgari ücret üstüne kirada olunca tereyağ lüks kaçıyor 
tarafından
İşte evet 200.300.lerde eşim kahvaltı için aliyor
(1,601 puan) tarafından
Valla canım hiç bir şeklini almıyoruz ama pilavada konmaz ya koysan yetiştirmesin tereyağını
tarafından
Aynen öyle haklısın valah

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 475 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 274 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,418 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu