0 oy
628 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Küçükken hep avukat olmak istedim :)

Ama atanamayan öğretmen oldum. Dershanede çalışıyorum.

70 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Valla bende şarkıcı olmak isterdim çok seviyorum şarkı söylemeyi ama kapalı olduğum için olamadım zatn ogretmn oldum en son istemeyerek
(1,982 puan) tarafından
Ne öğretmenisiniz?
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Ana sınıfı öğretmeni olmak isterdim moda tasarım okudum liseyi üniyi sosyal hizmetler okudum ama kültür turizm de memur olarak atandım öylede çorba gbi bisey bende anlamıyorum bazen
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Öğretmen olmak istedim oldum da. Ama ne kadar mutluyum bilemiyorum 
0 oy
tarafından
Küçükken hep hakime olmak isterdim çok ta özenirdim ama hiçbirşey olamadım moda tasarımı kazandım çocuk yüzünden o da kaldı 
0 oy
tarafından
Anasınıfı öğretmeni olmak istedim annem meslek lisesine göndermedi bende olamadım hahahah
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Kur'an kursu öğreticisi olmak isterdim camii önlerinden geçerken dua da yapardım çok şükür oldum da yaptım da ama evlenene  kadar 
(4,975 puan) tarafından
Canım bunun icin ne mezunu olmak gerekiyor bende imam-hatip mezunuyum bide ilahiyat acktan okuyorum , ben yapabilir miyim acaba çok istiyorum
(2,614 puan) tarafından
Canim üniversite mezunu bide kpss dhbt girmen lazım fahrilik yapmak istiyorsan kpss ve dhbt var onlara çok çalışmam lazım ezberin ilmihalin iyi olması lazım...  Bide şans nasip meselesi tabii ki bu isler üniversite bitirip baya bı çalışman ben ortaöğretim dhbt kpss ye girmistim
(2,614 puan) tarafından
İnsan istedikten Snra herşey yapar
0 oy
tarafından

Veteriner olmak istedim hep , bilgisayar mühendisi oldum ama çalışmıyorum :D

0 oy
(1,103 puan) tarafından

Yöneticilik okudum evimi ve çocuklarımı yonetiyorum:D

0 oy
(3,728 puan) tarafından
Asker veya manken olmak isterdim.k Hemşire oldum atandım çalıştım  sonra ikinci evliliğimi yaptım hamile kaldım ücretsiz izin aldım yan dal psikoloji okudum. Şu an ev hanımlığında master yapıyorum :)))
(1,214 puan) tarafından
Maşallah sana beybi :)
0 oy
(879 puan) tarafından
ben psikolog olmak isterdim ama hem ekonomi bölümünü bitirip muhasebecilik yaptım hemde tercümanlık 
0 oy
(7,433 puan) tarafından
polis olmak hic birşey olamadım şuan özel güvenlik olmak istiyom nasip olursa birazdaha toplanırsam olurum işallah  
0 oy
(141 puan) tarafından
Okumak istedim eczacılıktı isteğim ve evlendim açıktan çocuk gelişimi okuyorum iki çocuk ve 7 haftalık hamileyimm nerdeeennn nereye hayaller hayatlar 
0 oy
(290 puan) tarafından
Küçükken hep öğretmen olmak istemiştim ama okumadım en güzel meslek sahibiyim şimdi ev hanımı annelik bütün günüm çocuklarımla geçiyor 3. Yolda :)
(1,214 puan) tarafından
Saglikla dogsun inşallah
(290 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim:)
0 oy
(2,095 puan) tarafından
Güvenlik olmak istiyordum boydan kaybetyim gassal oldum ama çalışmıyorum ev hanımıyım 
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Edebiyat öğretmeni olmak isterdim din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni oldum .ücretli öğretmenlik yaptım uzun yıllar kpss de takıldım kaldım şimdide evdeyim birçok yere başvurdum dönüş olmadı 
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Balerin olmak istedim ilk önce sonra tiyatro sanatçısı olmak istedim ve sonuç hiç aklımda yokken öğretmen oldum :D

0 oy
(7,747 puan) tarafından
Hayaller doktor yada avukatti 

gerçekler ev hanımı 
0 oy
(185 puan) tarafından
Polis olmak isterdim veteriner oldum 
0 oy
tarafından
Öğretmen olmak istedim ama atanamayan öğretmen oldum okulların zil sesini duyunca bile gözlerim doluyordu acaba bir gün diye ama zor 
(153 puan) tarafından
Hangi bölümden mezunsunuz?
tarafından
Edebiyat canım
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Polis olmak isterdim ziyann oldum :'(

İlgili sorular

+2 oy
33 cevap 481 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy