0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (396 puan) tarafından

image

daha 2 yaşında böyle takım aldım herseyini aldım cokmu erken davrandım acaba herkes acele etmisin diyor 

35 Cevaplar

0 oy
(828 puan) tarafından
Hiçte acele etmemişin çok beğendim çok güzel mobilya yer değişimi yapmadıkça tasinmadikca uzun yıllar gidiyor zaten ben çok beğendim çok güzel olmuş huzur içinde büyüsün içinde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cokta mantikli ve yerinde bir karar vermissin
0 oy
(734 puan) tarafından
Millete bakma millet konuşur gayet guzl bendr aldım kızıma bu tarz yanına korkuluk yaparsınız oldu bitti yataga 
0 oy
(5,532 puan) tarafından
İstersen çalışma masasını ve diğer dolabı kurma okul dönemine kadar. Hepside çok güzel hayırlı olsun. Acele etmemişsin iyi yapmışsın
0 oy
tarafından
Hersey gittikçe pahaalaniyor iyi yapmissin gule gule kullansin kuzu
0 oy
(693 puan) tarafından
Oda çok güzel ama 2 yaş için çok erken bari 4 yas olsaydı çünkü ozamn daha çok akıl ediolar herşeye dusmememeye kalkmaya falan gibi birde benim 3 yaş hala yanımda aynı odada yatio bizimle park beşikte ayrı odada yatamaz gece kalkınca bizi görmek istior
0 oy
(153 puan) tarafından
Yoo ben 1 buçuk yaşında aldim iyikide almışım kendi odasında güzelce uyuyor rahat rahat begendim bu arada mobilyaları güle güle kulllansin
0 oy
(695 puan) tarafından
Bence çok iyi yapmışsın her şey pahalaniyo neden erken olsun ki 2 yaş küçük değil bir sene sonra bile o masada çizimler yapabilir. Kaça aldın canım 
(396 puan) tarafından
32 bin canim
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin güle güle kullansın insallah. Suanda dolabini sifonyer cekmece falan kullanirsin zamanla masayi falan. Nasilsa lazım aliniyor. Seneye alayim desen bu fiyata alamazsın. Bi tek yatağı baza olsaydı daha kullanısli olurdu bence. Kizimin ki karyola oglumun ki baza. Karyolayayi bazayla degistircem ilerde bende
0 oy
(10,830 puan) tarafından
Erkenden ziyade tehlikeli bir takım kendi odasında çarpacak yer dolu olur
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Kiz ben de bir yaşındayken aldım. Dolap yatak sifonyer. İyiki almışım. Ama kitaplık ve çalışma masası erken tabi ama kurdurma. Demonte şekilde kalsın. 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Oda bu kadar büyük olursa böyle resimdeki gibi güzel görünüyor ama küçükse çok çirkin oluyor
0 oy
(5,729 puan) tarafından
Bence çok iyi canım sonra zamlı olacak o odaya girmesin kapıyı kilitle ya da kurma parça gelir nasıl olsa 
0 oy
(582 puan) tarafından
Odanız da büyükse gerçekten çok güzel durur güle güle kullanın hayrlı olsun hiçte geç değil benim oğlumda 2 yaşında bende yaptım odasını ben dolabı yaptrdim boydan boya birde yatak aldım odası küçük çünkü 
0 oy
tarafından
Ben çok beğendim canım iyi yapmışsın 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 356 göst.
30 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 957 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 675 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 885 göst.
27 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,546 soru

11,528,122 cevap

35,200 kullanıcı