0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (675 puan) tarafından
Ben evlerin iyi veya kötü bir enerjisi olduğuna inanıyorum burada ben de eşim de huzursuzuz aynı şekilde kaynanam ve kayinbabam da huzursuz başka yere gidince böyle olmuyor 3 ay annemde kaldık huzurla uyuduk ama burası bizi huzursuz ediyor siz inanır mısınız evlerin negatif pozitif enerjisine 

21 Cevaplar

0 oy
(203 puan) tarafından
Evet inanırım eski evimde çok huzurlu bi hayatım vardı bu eve taşındım taşınalı sürekli huzursuzum baş ağrıları hastalıklar yani içim daralıyor evim sürekli kasvetli gibi o kadar kötü hissediyorum ki Allaha yalvardım artık bu evden taşınmak için imkan versin diye çünkü bu eve taşındığımızdan beri eşimle de aramızda aşırı bi soğukluk oldu (evde mecbur olmasam oturmam ) 
(675 puan) tarafından
İnan aynı durumdayım mecbur olduğum için kalıyorum ama eşimle boşanma noktasına geldik ortada bir sebep de yok
(203 puan) tarafından
Valla bacım benim de aynı işte eşim bu eve geldik geleli adamın kısmeti kapandı bu eve geldik 1 buçuk sene işsiz kaldı hangi kapıya gitse eli boş döndü ama bizde farklı şeyler oldu söyleyemiyorum burda ama dediğin gibi evlerin de enerjisi olabiliyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 665 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 2,009 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
0 oy
6 cevap 299 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu