0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (674 puan) tarafından
Sohbet muhabbet olsun diye soruyorum benim sırdaşım annem artık ona da her şeyi anlatamıyorum ben üzülünce tansiyonu yükseliyor şimdilik derdimi anlatacak kimsem yok annem üzülmesin diye içime atıyorum sizler kime sırdaş dersiniz dost dersiniz 

49 Cevaplar

0 oy
(5,023 puan) tarafından
Eşim ,annem,ablam,kız kardeşim başkada yok
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Rabbim bide kendim 
0 oy
(664 puan) tarafından
Ben de beni hiçbir zaman anlamayın yargıladigi için hayatım boyunca anneme anlatamadım oyuzden kimsem yok ablama anlatsam üzülür başka da kimseye ne anlatırım ne güvenirim ne de beni kimsenin anladığına anlayacağına inancım yok hayatım boyunca böyleydi zaten 
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ablama anlatıyorum 
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Eşime anlatırım herşeyimi genelde. Birde ablama ve kiz kardeşime 
0 oy
(137 puan) tarafından
Tabiki canım annemmm ALLAHIM UZUN ÖMÜRLER VERSİN ♡meleğim benim
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Simdilik en yakin dostum arkadasim görümcem , ne anlatmak istersem ona anlatirim hem akli basinda hem deli dolu birisi onla konusunca dertlesince stresim azaliyor 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Benim üniversiteden beri ilk gununden h mde tanıdığım kankam dostum arkadaşım herşeyin ona anlatırım oda buraya sırf benim için atandı geldi ve hamile doğum yapsa çocuğuna da ben bakacağım çok sveerim asla yadirgamaz yanlış anlamaz 

Canım dostum kapıma karar gelse kapıyı açmasam gider ve meltemin bir bildiği var ki açmadı der o kadar bana inanır bende ona aynı sekil
0 oy
(13,407 puan) tarafından
Ablam üç taneler Allah başımdan eksik etmesin ama özellikle en büyüğü dert ortağım sırdaşım akıl hocam 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 265 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 304 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Loves23 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.
+1 oy
41 cevap 516 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu