0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Kızlar bundsn yaklaşık 1 ay önce göğsümde şişlik fark ettm. Ağrı sızı yoktu kizarik ve şişti. Özele gittm ilaç verdi. Kullanıyorum ama bi ara kulllanmadm çünkü gerçekten midem bulandı içmekten. Günde 4 tane ilaç ictm. Geçen hafta yine gititm. Doktor 1 hafta daha kullan gecmezse biyopsi yapcam dedi. Ignesinide gösterdi ..  Ağrı oluyo mu kızlar yaptıran var mi aramızda 

2 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Diğer posta yazdım canım o post senin miydi ismi hatırlamıyorum 
(1,097 puan) tarafından
Yok canım benm degl o post
(12,494 puan) tarafından
Burdan yazayım o zaman. İnşallah kötü bişey değildir kaç mm kist. Ameliyatla alınıyor diye biliyorum ufaksa bide iyi huylu birşeyse takip veriyor sadece. Benşmki 2.5 cm baya büyük ve düzensiz duruyor dedi. Düzensiz ve büyük oluşundan şüphelendi. Bide lenf nodu yazmıştı kağıtta biyopsi sonucuna göre değerlendirilecek yazmıştı
(1,097 puan) tarafından
Lenf nodu Bende de gördü canım. O yüzden emin olamadi. Kitle veya kist yok mastit olmuş olablir dedi. Antibiyotik kullanıyorum. Gecmezse pazartesi biyopsi yapcam dedi
(390 puan) tarafından
Merhaba kizlar bizim diger post kapanmis galiba bende yarin olucam insallah guzel gelir sonuc
(1,097 puan) tarafından
Devlette mi olacaksın canım.  Rabbim korktuguna ugratmasn inşallah
(390 puan) tarafından
Yok canim ozel klinikte.sonucta 3 5 gune cikicak.amin insallah
(12,494 puan) tarafından
Sevindim adına canım Allah hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hepimize
(12,494 puan) tarafından
Ne kadara yaptıracaksın
(1,097 puan) tarafından
Ne kadara yaptiracaksn canım fiyat dediler mj Bende gitcem oglen yapacak mı bilmiyorum
(390 puan) tarafından
7bin canim.emine49 konusmustuk seninle hatirlamadin mi.haber yokmu senin sonuclarindan
(12,494 puan) tarafından
Yok canım hala haber gelmedi
(390 puan) tarafından
Ben oldum biyopsi suan biraz agrim var ya dayanilmicak gibi degil ama var.yaparken kolay oldu sadece uyusturucu igneyi duydum kizlar insallah temiz cikar hepimizin sonuclari ama doktor iyi konustu umutlandirdi beni onemli bisey cikmicak buyuk ihtimalle dedi
(12,494 puan) tarafından
İnşallah canım. Benimki bişey dememişti ama yüz ifadesi şüpheli geldi bana
(390 puan) tarafından
Insallah iyi gelir sonuc canim hepimizin
(1,097 puan) tarafından
Canum merhaba benden almadi bugün biyopsi. Kanser hücresi olsa bu kadar kısa sürede gerilemez dedi. Özele gidiyorm bu arada. Tam 1 ay önce gitmistm o zamwn baya şişti. Antibiyotik kullandm ve hemen 1 hafta 10 günde etki etti. Şimdi kullanmıyorum. Apse yok kitle yok kist yok. Mastit olmis iltihablj olduğu için geç dağılıyor dedi. Ağrı kesiciyj kullan 1 ay sonra bi dahs bakalm dedi. Başka doktora mı gitsem bilmiyorum kızlar. Önemli bisey olsa biyopsi yapmaz miydi sizce . Sizdeki kitle veya kist mi. Bende onlar yk
(1,097 puan) tarafından
Lend nodlari var sadece
(12,494 puan) tarafından
Kist olsaydı lenf noduyla beraber biyopsi yapabilirdi ama sadece lenf nodu kötü bişey değil sadece takipte kalıyorsun bildiğim kadarıyla bende ele gelen kitle var. Kist ile kitle aynı şey mi bilmiyorum. Kağıtta lezyon yazıyor yani kist. Konulan tanı da. Tanımlanmamış kitle yazıyor. Benşmki düzensiz ve büyük 2.5 cm o yüzden şüphelendi. Sende önemli bişey yoktur. Olsaydı mutlaka anlardı ultrason dan ve biyopsi isterdi
(1,097 puan) tarafından
Kendi bakti canım ultrason da korkma dedi  . Ama takıp edelm senj dedi. Mastit olmuş göğsüm
(12,494 puan) tarafından
O zaman hiç gerek yok başka doktora. Çünkü bişey olsaydı anlardı. Sevindim senin adına canım. Darısı ben ve nergisin başına :)
(1,097 puan) tarafından
İnşallah canim benim hep dualarmdasnz. Rabbim evlatlainiza bagislasn. Korktuğunuza ugratmasn
(12,494 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok sağol ❤️
(390 puan) tarafından
Gecmis olsun canim simdi gordum yazdiklarinizi bencede gerek yok baska doktora ama sen bilirsin.eminenin dedigi gibi bisey olsa isterdi biyopsi.yaa bu arada bu biyopsi yeri gecmedi daha benim dun bir bugun iki tabi daha yeni ama rahatsiz yani belli bere gibi
(12,494 puan) tarafından
Canım yarın tam 3 hafta olacak ve benimki hala duruyor sanki daha dün yapılmış gibi
(390 puan) tarafından
Yaa agriyomu yani
(390 puan) tarafından
Ben igne girisi saniyodum kesi var dedi doktor cokta basit bisey degilmis ya kac gune gecerki.dun oldum bugun aksam cikardim sargiyi oyle demisti sana nasil dedi kac gun kaldi sargin
(12,494 puan) tarafından
Evet önce kesi atılıyor. Bana bişey demedi aynı günün akşamı çıkardım ufak ta bişey ama hala geçmedi sızlama oluyor arada
(390 puan) tarafından
Tuh ya gecer insallah hemen ikimizinkide
(12,494 puan) tarafından
İnşallah. Senin sonucun ne zaman çıkıyor
(390 puan) tarafından
Prsembe cuma dedi canim yazarim sanada burdan
(12,494 puan) tarafından
Tamam canım
(390 puan) tarafından
Canim benim sonucum temiz geldi cok sukur.darisi basina Allah herkese guzel haber almayi nasip etsin
(12,494 puan) tarafından
İyi huylu mu dedi canım tam olarak ne dedi doktor
(12,494 puan) tarafından
Bu arada sevindim adına canım darısı başıma inşallah
(390 puan) tarafından
Evet canim iyi huylu dedi 3ay sonra tekrar gormek isterim buyume kuculme varmi diye dedi.anlatti baya biseyler korkulcak bisey degilmis bidahaki gittigimde buyume yoksa 1 sene sonra gel dicekmis
(390 puan) tarafından
Adenosis, lobüllerin (süt üreten bezler) büyüdüğü ve normalden daha fazla bezin bulunduğu iyi huylu (kanserli olmayan) bir meme durumudur. Adenoz genellikle göğüslerinde fibroz veya kist olan kadınların biyopsilerinde bulunur . Bu terim bazen tümör terimini içerse de, adenoz meme kanseri değildir.

Buymuş canim
(12,494 puan) tarafından
Anladım canım bana da dua et olur mu inşallah benimkide böyle bir şeydir dün sonucum çıkmış mesaj geldi haftaya cuma doktora göstereceğim inşallah kötü bir şey demez bana da
(390 puan) tarafından
Insallah canim ediyorum insallah temiz cikar.sen gorebiliyomusun sonucu e nabizdan falan.az cok anlarim gonderirsen
(12,494 puan) tarafından
E nabıza yüklenmemiş canım baktım da yok
(390 puan) tarafından
Tmam canim hayirli haber gelsin insallah
(1,097 puan) tarafından
Emine canım çıktı mı sonuçların
(12,494 puan) tarafından
Evet canım ama cuma günü doktora göstereceğim
(390 puan) tarafından
Canim gosterdin mi sonuclari
(12,494 puan) tarafından
Hastanedeym sıra bekliyorum canım çok stres oldum :(
(390 puan) tarafından
Hadi hayirli haber olsun insallah
(12,494 puan) tarafından
Kötü huylu çıktı
(390 puan) tarafından
Yaa ciddi misin canim cok uzuldum cok cok gecmis olsun Allah yardimcin olsun inan dualarimdasin kac yasindaydin sen evresini falan soyledimi cok atlatan var nolur birakma kendini dertlesmek istersen yaz her zaman
(12,494 puan) tarafından
Koktuk altında da var gibi dedi oradan da biyopsi istedi ilaçlı Pet film ve ilaçlı emar çekileneceğim inan kafam yerinde değil
(390 puan) tarafından
Biliyorum canim suan zor bi durumdasin evdemisin soyledin mi ailene :(
(12,494 puan) tarafından
Ailem Bursa da ben İstanbul dayım
Söyledim annem kötü oldu baya
(390 puan) tarafından
Yenen cogu kadin var birakma sakın kendini cocuklarin icin sonuna kadar savasmalisin canim Allah yardimcin olsun cocuklarin sen kac yasindasin esin ilgili birisidir insallah
(12,494 puan) tarafından
Sadece meme de olmasını umud ediyorum başka biryerde yoksa korkum yok aslında. Koltuk altında da var diyince acaba daha başka biyerimde var mı diye düşünmeden edemiyorum. Ben 30 yaşındayım çocuklarım küçük dafa biri 7.buçuk.biri 4 yaşında. Aslında en çok çocuklarım için korkuyorum
(390 puan) tarafından
Insallah yoktur baska yerinde canim erken teshistir insallah.biliyomusun sana soylemedim ama icime dogdu senin sonucunun kotu gelecegi sadece his canim yanlis anlama keske elimden gelen bisey olsa senin icin.hangi hastaneye gidiyosun bende 31 yasindayim
(12,494 puan) tarafından
Sağol canım. Bende hissettim de bir ihtimal dedim diye. Pendik eğitim ve araştırma hastanesi ne gidiyorum
(390 puan) tarafından
Marmara oluyor dimi orasi.bende suan ust kaynarcadayim sömestır oldugu icin ailemin yanina geldim.normalde afyonda yasiyorum memleketim orasi.esine soyledin mi canim kuran okumayi biliyosan bol bol oku bundan sonra
(12,494 puan) tarafından
Evet Marmara. Eşim biliyor tabi onunda pek keyfi yok. Kuran biliyorum okuyacağım sürekli Allah evlatlarıma bağışlasın başka bir şey istemiyorum
(390 puan) tarafından
Allah şifani versin insallah cocuklarina bagişlasin aldin mi tekrar biyopsi yada pet gunu canim bidaha ne zaman gidiceksin hastaneye
(12,494 puan) tarafından
Haftaya cuma biyopsi. 6 şubat pet filmi. 22 şubat ilaçlı emar amin canım sağolasın
(390 puan) tarafından
Insallah türü iyidir bazilari yavas ilerliyor bazilari hizli..sekeri hayatindan cikar beslenmeni duzelt canim aklima bunlar geldi simdilik
(12,494 puan) tarafından
Öyle yapacağım inşallah
Bakalım hakkımızda hayırlısı
(12,494 puan) tarafından
Bu arada teşekkür ederim canım desteğin için
(390 puan) tarafından
Naptimki ne tesekkuru canim keske elden bisey gelse.kabul edersen arkadasin olmak derdini paylasmak dinlemek destek olmak isterim herzaman.ben halden anlayan acı gormus gecirmis bi insanim insanlara destek olmak yardimci olmayi cok severim.suan diyosun ki herkese hava hos ben napicam ama inan paylasiyorum derdini suan kuran acik onumde aklimdan seni geciriyorum Allahim kabul etsin evlatlarina bagislasin
(12,494 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden ağlamamak için zor tutuyorum kendimi rabbim seni de iyilerle karşılaştırsın bu süreç zor Bi süreç olacak benim için hemde çok zor insan evde birini arıyor yalnız kalınca iyice kafaya takacağım. Sende benim bir arkadaşımsın bundan sonra dertdaşımsın
(390 puan) tarafından
Canim benim aglama demicem agla icini dok rahatlarsin.sendende Allah razi olsun.yalniz degilsin ben basarip atlatacagina inaniyorum.istegramin varmi canim ozelden yaziyim adresimi
(12,494 puan) tarafından
Sağolasın Allah razı olsun
Var instagrammın sen yaz ben istek atarım
(390 puan) tarafından
Yazdim canim bak ozeline
(12,494 puan) tarafından
Özel mesaj bölümün kapalı canım göremedim mesajı
(390 puan) tarafından
Bidaha bakarmisin canim oldumu
(1,097 puan) tarafından
Emine canım çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah  ... Bu durumda ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzüldm. Bugün hep aklimdaydn. Bi umut bekledm haberini. RABBİM dermansz dert vermezmis hiç. Bi fert verdi ise dermanda onunla beraberdr. Allahim çocuklarına bağışlasın inşallah canım seni.
(12,494 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun düşünmeniz dualarınız  yeter çok teşekkür ederim
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(538 puan) tarafından
Ben yaptırdım. evet aci hissetmiyrosun uyuşturuyor ama iğrenç bir his. Canim acimasa da bir daha yaptirirken yine korkarim galiba. Küçük bir kesi atiyor ordan igneyi batirip 4-5 kez ornek aliyor. Sende ultrasonda alirken görüyorsun. Yani ben gördüm keske gormeseydim daha da kötü hissettim. Ama acimiyor korkmayin hissi hoş değil sadece
(29 puan) tarafından
Sakin ol ben iki defa biopsi verdim hem meme hem troid göğsümde hic bisey hissetmedim ne ağrı ne acı sonrasındada.troidde sonrasında biraz agrım olmuştu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 372 göst.
0 oy
3 cevap 114 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,257 soru

11,384,916 cevap

34,884 kullanıcı

...