0 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde (334 puan) tarafından
Kız kardeşim psikiyatrik tedavi görüyor, travmalarından biri de erkek tacizi. Ve bu hafta ilk defa gittiği erkek bir psikiyatriyle arasında geçen konuşmalar şöyle;

Daha önce seks yaptın mı, mastusbasyon yaptın mı, sekste şiddeti seviyor musun...

Böyle sorular sormuş hadi bunlarda bir şey yok desek hemen ardından kardeşime seni döverim görürsün demesini nereye koyacağız... Sekste şiddet sorusunun cevabı evet olduktan sonra ben seni döverim görürsün diyor...

Çıkışta da anneme soruyor ki bu kız daha önce tacize uğradı mı, annem evet diyor, o da diyor ki abartıyor bence. Annem de hayır ben kızıma inanıyorum diyor.

Annemle bizim garibimize gitti bu durum da. 

Bu olay üzerine kız kardeşim başka bir travma yaşadığını söylüyor o gün kaç kez ölümden döndü ilaçlar, binanın çatısı, vızır vızır arabalar derken korkunç bir hafta yaşıyoruz şuan. 

Bu kişi özelde psikiyatristlik yapıyor, şikayet etmek istiyoruz ne yapmalıyız nereden başlanır??

21 Cevaplar

0 oy
(11,971 puan) tarafından
Kardeşin kurguluyor olabilir. Kimseyi şikayet etmeden kardeşinizinbşr başka kliniğe daha götürün ona göre hareket edin. 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,150 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynopy (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 468 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 911 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy