+1 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Çocuğum olursa şu ismi koyarım diyip de başka isim koyduğunuz oldu mu ve sebebi neydi ? Sonrasında bu durumdan pişmanlık yaşadınız mı ? 

35 Cevaplar

+1 oy
(13,200 puan) tarafından
Evet çünkü çocuğum olursa koyarım dediğim ismi tek başıma düşünmüştüm çocuğum olduğunda eşimle karar vererek koyduk mesela Türk Hükümdarların isimlerini çok severim ama bazısını eşim istemedi bazısı ailede var diye koymadık 
-Reklam-
+1 oy
(2,053 puan) tarafından
Eşimle sevgiliyken seçmiştik isimleri aynını da koyduk. İkisini de ben seçmiştim :) şimdi oğlumuza Göktuğ adını koyduk.
+1 oy
tarafından
Hamile kaldım ruyamda kiz olduğunu gördüm ardına ismini gördüm Elif diye onu koyduk pismanda olmadım eşimde bende çok beğenerek koyduk :))
+1 oy
(137 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğim de kızım olursa Mavi oğlum olursa Bulut koyacam diyordum kızım oldu ve adı Mavi
+1 oy
(1,212 puan) tarafından
Ben Arven olsun istedim eşim beğenmedi annemin adını koyalım dedi babamda Asel istedi

Asel Zeynep oldu pişman değilim esasen 
+1 oy
tarafından
Nefes dediğim nefes koydum:)
+1 oy
(185 puan) tarafından
Alparslan derdim ve koydum :)) 
+1 oy
(592 puan) tarafından
İlk kız çocuğum olsun adını da Alya koyucam derdim bekarken evlendim kızım oldu ismi babasıyla ortak karar verdik Defne Mira ama bu ismi de seviyorum.
+1 oy
(42 puan) tarafından
Hep kızım olsun adını Ece kuracam derdim..Veee kızım oldu adını Ece kurduk :))
0 oy
(378 puan) tarafından
Kızıma ben koydum ismini erkek olursa ilerde Allah nasip ederse eşim koyacak o şekilde anlaştık kızımın adı Asel çok severek koydum 
0 oy
(649 puan) tarafından
Bekarkende betül ismini cok severdim kızımın adını betül koydum 
0 oy
(81 puan) tarafından

Kız da erkekte olsa Hebun koycm diyordum oğlum oldu Hebun koydk :D

(1,963 puan) tarafından
Hebun anlamı ne ki canım çok değişik bir isimmis :)
(81 puan) tarafından
Varoluş demek Kürtçe:)
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Kızımda mislina katacaktık sonra ben son ayda başka isim buldum doğunca elizan kattık oğlumda Aras katacaktık hatta doğdu Aras dedik 2 saat sonra Miraç olsun dedik Miraç kattık 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ayaz Efe düşünüyordum ama Süleyman ayaz koyduk eşim saolsun gidip yazdırmış babasının ismini 
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben daha bekarken oglum olursa adinı aras koyarim derdim sebebi de hem soy adim oldugu icjn hemde begenyordum oglum oldu adi aras 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 157 göst.
0 oy
12 cevap 3,886 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 356 göst.

380,561 soru

11,394,363 cevap