0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından
Kızlar önceden olmazdı ama şimdi 1 hafta kala aman allahım yanlardan çok sizliyo dokunsam ağrıyo o derece ama adet olduğum an geciyo sizlerde de oluyo mu

8 Cevaplar

0 oy
(17,788 puan) tarafından
Bende hic olmaz 
(1,949 puan) tarafından
Bende de yoktu canm neden başladı anlamadm
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Bende hep olur yani her adet dönemi yaklaşınca ağırlık hassasiyet oluyor
(1,949 puan) tarafından
Valla 1 yıldır oluyo canm bende de ya berbat bisey
0 oy
(537 puan) tarafından
Hormon tahlili yaptır istersen 
(1,949 puan) tarafından
Alakası oluyo mu canm duymadım da
(537 puan) tarafından
Oluyodur bence :)
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Zaten adet olmaya yakın göğüsler ağrır cnm oldukdan sonra geçer şimdi benimde ağrıyor  hasta olmam yakın çünkü 
(1,949 puan) tarafından
Ne bileyim canm hiç olmazdı çok rahatsızlık verici ama
(3,397 puan) tarafından
Hormonlar tavan ediyor  ondan benim hem  kist var hem  hasta olunca ağrır
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bendede olur bazen daha çok bazen az
(1,949 puan) tarafından
Evet bazen benimkiler de şiddeti degisiyo
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bende de hiç olmazdı son 2 3 defadır oldu gittim doktora kist çıktı çok ağrıyo adet dönemine yakın dahada şiddetleniyo 
(1,949 puan) tarafından
Ay belki bendede kist vardır canm o zamn yaa
(1,949 puan) tarafından
Sizin normal zamanda da ağrı oluyo mu peki elle kaç kez muayene yaptm elime bisey gelmedi
(1,567 puan) tarafından
Korkma cnm herkeste aynı olacak diye bişey yok ama tedbir amaçlı git bi kadın doğuma yada genel cerraha için rahat etsin
(1,949 puan) tarafından
Gideyim valla canm ne olur ne olmaz
(1,567 puan) tarafından
Benimde elime gelmedi ama dokunamıyorum göğüslerime sızlıyordu acıyodu, göğüslerimde dolgunluk vardı kadın doğuma gittim ultrasona gönderdi boyutu küçükmüş sonucu cerraha da gösterdim korkma dedi. Ama şuan ağrım o kadar çokki pazartesi tekrar cerraha gidicem dayanamıyorum ağrıya. Her yerime yayıldı ağrı omuzlarım koltuk altım boynuma hele nasıl vuruyor sanki boynum tutulmuş gibi
(1,949 puan) tarafından
Adet dışında da oluyo o zamn canm senn çok gecmis olsun canm şükür kötü bisey değilmiş ya ilac falan vermediler mi
(1,567 puan) tarafından
Sağol cnm. Evet hele şu son 1 haftadır dahada ağrımaya başladı brokoli yiyince biraz hafifliyor  ilaca gerek duyulmadı bakalım pazartesi belki verir
(1,949 puan) tarafından
Rabbim şifanı versin inş canm benm
(1,567 puan) tarafından
Amin cnm inşallah korkuyorum
(1,949 puan) tarafından
Yok canm neden korkuyorsun ki kistin zararı yok hiç  merak etme en fazla ilaç verilecektir kitle olmadığı sürece sknti yok hiç canını sıkma stres te yapma inanki boşa üzersin kendini
(1,567 puan) tarafından
Valla ne bilim öyle kötü oldumki oturdum ağladım
(1,949 puan) tarafından
Kız saçmalama olur mu öyle şey kist heryerde olur ve zararı yoktur ablamn dudaginn üstünde çıkmış doktor zararı yok demişti ister ameliyat ol ister olma demişti yani öyle zararlı bisey değil üzme lütfen kendini:)
(1,567 puan) tarafından
Çevremde kemoterapi alan arkadaşım tanıdıklarım var bi an aklıma onlar geldi
Aklıma kızım geldi ya bana kötü bişey olursa diye. İkinci çocuk düşünüyoduk şimdi onda bile kararsız kaldım
(1,949 puan) tarafından
Ama sennki kitle değil ki canm kitle bile olsa iyi yada kötü huylumu var canm
(1,567 puan) tarafından
İyi huylu belirtisiz kist gözüktü ultrasonda
(1,949 puan) tarafından
E Tamm o zamn canm neden stres yapiyosun bak benm postun altında bi bayan daha yazmış kistim var diye
(1,567 puan) tarafından
Ne bilim ben biraz takıntılıyımdır en ufak bişeyi çok takarım kafama. Herkese nasihat ederim faydam olur bir kendime faydam olmaz
(1,949 puan) tarafından
Kız bende takintiliyim takıntılı olmasam buraya bi durumu yazmazdim ama takintim doktora gidinceye kadardır doktor bisey yok dediği an tamamdır herşeyi unuturum:)
(1,567 puan) tarafından
Ne güzel cnm sevindim senin adına
(1,949 puan) tarafından
Çocuğunu düşün canm kendine yazık edersin psikolojikmen çökersin inanki böyle fazla takintilar bedenine de yansır canm tuhaf tuhaf hastalıklar üretir sende daha rahat sakin olmaya çalış kendin ve kızın icin:)
(1,567 puan) tarafından
Tmm cnm benim sağol desteğin için Allah razı olsun
(1,949 puan) tarafından
Rica ederm canm Allah senden de razi olsun
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Benim evlenmeden önce oluyordu 
(1,949 puan) tarafından
Evet canm onu da duydum bazilarinn evlendikten sonra geciyomus hiç gittinzmi o dönemde peki doktora
(2,667 puan) tarafından
Hayır gitmedim çünkü göğüs hassasiyeti normal. Senin dayanilamayacak gibiyse bir görün istersen ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum
(1,949 puan) tarafından
Öyle dayanilmayacaknkadar değil canm dokunduğumda çok kötü ağrı ama adet olur olmaz geciyo da
(2,667 puan) tarafından
Tamam adet öncesi normal o zaman cabim
(1,949 puan) tarafından
Çok saol canm:)
0 oy
tarafından

Bende oyleyim ya :'(

(1,949 puan) tarafından
Berbat bisey yaa sanki yeni doğum yapmışım gibi valla
tarafından
Evet cok sinir bozucu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 71 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 46 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Asel_34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,466 cevap

34,862 kullanıcı

...