0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Kızlar nasıl evlendiniz severek mi görücü usulü mü kaçtınız mı kız yoksa ben kaçtım kocama nasıl oldu anlatın bakalım hele

61 Cevaplar

0 oy
(6,368 puan) tarafından
Annem babam istemedi ama isteyene kadar direttim gelinligimle  çıktım evimden çok şükür. Sevdiğimle evlendim. 
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Severek ve kaçarak  :) sonra  aileler geldi isteme oldu düğün kına gecem de yapıldı  8 sene oldu evleneli  2 de evladımız var çok şükür bin şükür  ♡

0 oy
(4,310 puan) tarafından
Abimin arkadaşıydı. İlk görüşte aşık oldum. :D dedim bu Dalyan kiiim. Analar neler doğuruyor beeeee!! :D sonra hemen tavladım :D
0 oy
(584 puan) tarafından
Severekti basit bı planla görücü usulüne çevirdik 
0 oy
(64 puan) tarafından
Önce görücü geldi sonra sevgili olup evlendik
0 oy
(438 puan) tarafından
Severek evlendik bizde ama eşimin ailesi masraf yapmamak için kaçmam için çok uğraştı ama istedikleri olmadı zaten babam verecekti verdiği halde kaçmamı istiyorlardı, el bebek gül bebek büyüdüm babamın sayesinde ona bunu yapamazdım.. Ancak kaçmadan evlendiğim halde hiçbir masraf yapılmadı düğün eşyam alınmadı takı takılmadı, zaten esnaflardı o yüzden düğün yerine falanda ücret falan ödemediler tanıdık diye, beş yıl oldu evleneli tüm eşyamı yıllardır tek tek alıyorum borçlar bittikçe, Allah kimseye muhtaç etmesin ama çok şükür huzurum yerinde eşimden yana şanslıyım o yüzden yaşadığım onca şeyi unuttum iki kızımızla yuvamizda herkesten uzak yaşıyoruz.
0 oy
(94 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik ve iyiki iyiki diyorum 

Ha bu arada 1 yıllık nişanlılık yani tanima süresi oldu
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende kaçtım 1 yıl önce tanıştık eşimle 34 gün sevgili kaldık sonra kaçtık düğünüm evim herseyim yapıldı 
0 oy
(131 puan) tarafından
Görücü usulu evlendim iyiki evlenmişim 9 yillik evliyiz
0 oy
(933 puan) tarafından
Severek evlendik
0 oy
(98 puan) tarafından
Severek iyi ki sevmişim iyi ki eşimle evlenmisim iyi ki Rabbım eşimi bana yazmış çok şükür 
0 oy
(1,450 puan) tarafından

:D

Bizde kaçtik

0 oy
(1,202 puan) tarafından
Kaçtım valla babamlar 3 kere istediler vermedi severek evlendim
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim çok şükür 6 yılı devirdik 7 ye girdik Rabbim ömür boyu mutluluk huzur sağlık ömür nasip etsin 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kaçarak evlendik çünkü aile diye birşey yoktu ortada hep kendi ayaklarım üzerinde durdum zaten sahip çıkmıyorlardı o yüzden onların haberi bile yoktu buna kaçmak denirse evet ama kaçmasamda eşimin gelip beni isticek bir ailem yoktu Allah kimseyi sahipsiz bırakmasın şimdi değere bindim arayıp soruyorlar öncesinde umurlarında bile değildim hiç birine hakkımı helal etmiyorum
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Severek evlendik. On sene filan sürdü ilişkimiz. Sonra işin içine aileler girince bir b.oka sardı gibi ama toparladık. Dört yıldır da evliyiz. Hayattaki en büyük şansım canım kocam 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Severek:) ❤️
0 oy
(1,185 puan) tarafından
İlki görücü usulü boşandık sonra kaçarak evlendim mutluyum Elhamdülillah 
0 oy
(361 puan) tarafından
Severek evlendik, elhamdülillah. Sevmekten daha çok mantık ile baktık. Kendi düşüncelerimiz, aile yapılarımız vs. Zamanla oluyor her şey. 6 bucuk yıl sevgililik süreci 1. 5 yıla yakın nişanlılık ve 2.5 yıldır evliyim, 1 bucuk yaşında kızımız var

Çok şükür her şeye 
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Üniversitenin ilk yılında tanıştık 4 sene görüştük sonra da evlendik <3

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 293 göst.
0 oy
48 cevap 536 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.