0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Bugün mikser almaya gittim cok şükür durumumuz yerinde kiradayiz ama yinede elhamdülillah neyse mikseri tasitle almaya gittim uzun zamandır airfrey almayı dusunuyordum onu da aldım bugün taksitle ama eşime söylemedim çünkü biliyorum ki kızar neyse kadına dedim eşim kızar ama çok istiyorum filan kadının bu sözü aklıma işlendi hiç mi bir airfrey parası kadar emeğin yok evde sende o evin emekcisisin dedi haklı kadın eşime daha söylemedim bir iki hafta sonra soylucem saklicam geldiğinde eşimden sakladigim için değilde aylık taksit ikisinin toplam 508 TL yapıyor 24 ay taksit bu arada kendi kendime ne gerek vardı diyorum 

36 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Rahat edemem soyle sende 
-Reklam-
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Önce şöyle baktın istemiyor öyle iade et
0 oy
(3,441 puan) tarafından
Ben alamam ya kenarda 5 liram  olsun haberi olur esimin icim rahat etmez ya sakince anlat yada iade et bence
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Satan kadin satmak için nereleri karıştırmış yok o kadar emeğin yok mu diye filan ayıp yani neyse bence de iade et sonuçta eşinle aran bozildiktan sonra airfrey napcan huzurla yemek yapamadiktan sorna olsa me olmasa ne 
0 oy
(135 puan) tarafından
Bence 12 bin vercek lada4 değmez mikser al da airfrey nedir ya Bi popüler oldu gitti ekmek olmsj aslanın ağzında 
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Ben eşimden gizli çöp bile almam ve almadım da ve hayrını da görmem yani ille elimde patlar   

Bir ara ferace almak istedim ama eşimin gönlü yoktu ozamnlar çok modaydı neyse bir arkadaş aracılığıyla aldım kargo geldi gelmez olaydı kaç beden büyük neyde iade ettim başka istedim oda geldi  ama bu digerinden de beter baktım yok gönlü yok diyee işim rast gitmiyor anladım almadım aradan kaç ay geçti kendisi seçti geldi giydim yani 

Benden sana tavsiye habersiz iş yapma helalin sonuçta tamm senden değerli değil ama en azından güveni zedelemezsin tatlı dille anlatırsın olur biter 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Söyle canım böyle konularda saklamak hiç iyi olmuyor kızarsa da kızsın bir iki söylenir geçer. 
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Hahahahaha. Bu satıcılar valla yuva yıktırır be lome sizden uzak olsun :D kız o satıcı kadın adı üstünde işi seni ikna etmek eşine söylesen iki kızar söylenir ama haberi olduğu için kafan rahat olurdu en kısa zamanda söyle eşine öyle iş mi olur yapma etme dinleme böyle konularda kimseyi günün sonunda eşinle sen o evde yalnız kalıyorsunuz eşinle kötü olmaya değmez bir Ayfer için 

0 oy
(654 puan) tarafından
Bence yanlış birsey canım esinin yaptığıda kötü birsey ama senin gizlemen daha yanlış 
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Alırken eşini arayıp bunda alıyorum demen lazımdı bence gülüm

Ama aylık ödemesi ufak bir para 

Göze batacak kadar değil

Bence eşine yarın soye 

Senden gizli yapamam de 

Eşinin huyunu bilirsin ona göre ayarla 
0 oy
(3,442 puan) tarafından
Bunda vicdan azabı çekecek bişey yok. 

Neler neler ödeniyor. Bu mu ödenmeyecek. 

Söylersiniz içiniz rahatlar olur biter. 

Başlığı görünce kötü bişey var sandım okumaktan korkmuştum :) 
0 oy
tarafından
Eşinden habersiz yapman yanlış olmuş haber edeydin iyi olurdu şimdi şöyle hayatim söyle yaptım o an soyleyemedim diyip geçistir
0 oy
(4 puan) tarafından
Bence iade etme o senin hakkin kadin dogru söylemis ihtiyacin warki aliyorsun esinede sakince söyle ihtiyacm wardi de kizmaz belki artik alinmis zaten 
0 oy
(5,084 puan) tarafından
Onun parasıyla ona haber vermeden eve hiçbir şey almam. Yanlış yapmışsın bence 
0 oy
(414 puan) tarafından
Ya cnm o taksitli satış yapan yerlerdeki satıcılar anlaşmış gbi hep byle cümlelerle kadınları gaza getiriyorlar. Eşimin teyzesine de aynı byle konuşmuştu. Bi yerde haklı ama gaza getiriyor o an satış yapmak için. 24 ay çok uzun hmde pahalıya gelmiş. İade kabul ederlerse iade et. Mikset almışsın  uygun zamanında onu alırsın insallah hmde için rahat eder böylelikle
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Ay kusura bakma da güldüm yani kadın tabı ki pazarlamak için öyle şeyler söylicek sen ne cıddıye alıyorsun ki.. Ben olsam almazdım habersız ufak bişey de değil ki yani ne bileyim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 367 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,074 göst.
0 oy
9 cevap 636 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,772 puan) tarafından soruldu

381,334 soru

11,415,919 cevap

34,967 kullanıcı