0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Daha önceki postumdan bilen bilir yarın eşim ameliyat olacak vip oda tuttuk ve oğlumu kimseye vermicez hastanede 3 gün kalacak yanımızda eşim kimseye haber vermeyelim diyor ben yinede şöyle diyorum kararsız kaldım ya ne yapsak sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(805 puan) tarafından

En İyi Cevap
-Reklam-
+2 oy
(12,998 puan) tarafından
Postun anne ile alakasını arıyorum 
(805 puan) tarafından
Daha önceki postuma bakınca anlarsınız
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Eşini dinle tabikide çocukta yanında arama kimseyi 
(805 puan) tarafından
Kesinlikle haber vermicem diyor bende yinede arasan mi dedim de neyse dediğiniz gibi eşime bırakayım kararı o zaman
0 oy
(276 puan) tarafından
Gebeyken nasıl basur kremini eşine sürdürdün az bence edep erkan olmalı kaldı ki bazı yerlerine krem sürmen için gebelik engel değil basur bu ya iğrenç yani sırt gibi ulaş ila mayan yerler olur anlarım malum yerine de bir zahmet sen sür annen çok haklı ne işi var salgında çocugun hastane odasında babasını da o kötü halinde neden görsün annen de üstelik ben bakarım diyor 
(805 puan) tarafından
Ayy gerçekten size hiç birşey yazmicam iyi günler milyonda 1 verilen cvbi vermişsiniz sırf dikkat çekmek için neyse benim derdim bana yeter iyi günler
(12,998 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence deyip yaptığına edepsizlik iması yapmakta ayrı bir yorum :) şaka gibi koca benim toto benim sürdürürüm sürdürürüm :) bence de cevap bu olmalı
(805 puan) tarafından
Yani böyleleri nasıl evlilik cinsellik hayatı oluyor hayret ediyorum sonuçta eş ya eş biz zor animizda yardım etmez isek ne zaman edicez bende ona yardım ettim altından altın ama azcik edep demi mahremiyet sonuçta bebeklerimizi de leylekler getirdi adamda altına yapsaydı bende hamile hamile eğilmeden krem surmeden hemoroidler kanli kanlı daha kötü olsaydı mahremiyet sonuçta demi aman valla ugrasamicam kafam bimilyon
(1,135 puan) tarafından
Benisal kocanın koynuna  nasıl girip ilişkiye giriyorsun biraz edep olmalı gerçekten!!!!! Lütfen nickinin anlamını taşı ya insanları bir salın artık tek edepli sensin hehe

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 581 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zelihaanne (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 497 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 847 göst.
0 oy
3 cevap 1,436 göst.
30 Ekim 2018 Aile kategorisinde Cananlrt (79 puan) tarafından soruldu