0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (1,324 puan) tarafından
Bugün çok fazla maddi soru sormuş oldum kızlar kusura bakmayın artık benim makinem Siemens marka bulaşık makinesi ve aldığım günden beri hep kötü yıkıyor pislik çıkar pislik çıkartıyor 7 kere servis geldi en son bir şey bulamadılar senin bardaklarda sıkıntı dediler gittiler ama öğrencilik yıllarımda kullandığım dandik marka bulaşık makineleri bile çok güzel yıkıyordu bulaşıkları bu bildiğin sıkıntılı eşime 5 yıldır söylüyorum değiştirelim yenisini alalım diye yanaşmıyor adam sizin eşiniz olsa aynı şekilde mi davranır benim istediğim israf mı oluyor şimdi

46 Cevaplar

0 oy
(293 puan) tarafından
Mesela elektrik, su deterjan boşa gidiyor. Bu makine yıkamıyor. Ekstra elimde yıkarken şu harcıyorum dersem alır. Evde israf hassas noktası ordan vururum. :)) 
-Reklam-
0 oy
(791 puan) tarafından
Benim eşim ihtiyacımsa alır isteğime de cogunu alır 
0 oy
(693 puan) tarafından
Benimkini de oğlum oynaya oynaya bozdu ama almaz temiz yıkamıyor ama şansım olsa kurutma makinesi isterdim 
0 oy
(564 puan) tarafından
Deterjanı degistirdin mi Fairy cok iyi yikiyo en iyisi ama barkot oldugu icin almiyorum şuan Tarim Kredi marketin tabletini aldim eh işte Porçöz bulaşık jeli varmış onu cok ovuyolar onu deniycem 

Makine ilaclara ragmen iyi yikamiyosa degisir benimki 
(1,324 puan) tarafından
Her markayı denedim yok canım oncesi ben kopukluylrum öyle koyuyorum onda bile su lekeleri oluyo hep
0 oy
(5,091 puan) tarafından
Valla benimki ikiletmez sağolsun.. gerekli gereksiz diye ayırmaz yani
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Almaz diye düşünüyorum 
0 oy
(7,466 puan) tarafından
canım ben tv değiştiriyom evde cok kücük diye tv 1 senelik daha yeni eşim büyük istiyodu 55 inc 140 ekran aldı eşim yarın almaya gitcek 
(1,324 puan) tarafından
İyimis benim eşim 20yasinda almış buzdolabı ve TV yi 30yasinda evlendik düşün milattan kalmaydi TV çocuk kırdı da Allahdan değiştirmek zorunda kaldı onuda benim eşimde bı sıkıntı var sanirim
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Alırdı kesinlikle bu gereksiz değil ihtiyaç bence 
0 oy
(119,577 puan) tarafından
iste tam bu yuzden kadinun ekonimik ozgurlugu olmali meslegi olmali geliri olmali kö.pek gibi pismanim uni okumadima bende
(3,145 puan) tarafından
Ama işin kötüsü kadın çalışıyormuş zaten
(119,577 puan) tarafından
calisiyommu yazmis valla bugun dalginim okuyamamisimdir
(1,324 puan) tarafından
Hamileyim birde onun üstüne birde çalışıyorum kendi atölyem var bana ekstra gerekli bu makinalar
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Benimki kirli cikarsa kendi der ne bicim yikiyo diye. Ihtiyacim var dersem sen bak al der. Karismaz pek.
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Benim de bozulmuş vs umrumda olmaz iki haftadır bulaşık makinesini değiştirmek ile uğraşıyor kapağı paslandı kapağı değiştirecekler birde bitince bitti ışığı yanmıyor beyni meyni her şeyi değişecek 
0 oy
(132 puan) tarafından
Valla canm bende 8 yildir bosch kullaniyorum bizimde en ufak Bi sıkıntı olsa hemen yapmak aklina gelmiyor hemen o olmaz yenisini alalim ben birakmam tamir ettirelim diye  diretirim
0 oy
(2,364 puan) tarafından
bak belki inanmıcaksın ama benim makinamda öyleydi en kaliteli tabletleri kullandım sonuç aynıydı makina içindeki pervaneler varya altta bide üstte onları söküyo kürdan yardımı ile içindeki biriken pislikleri temizledim her yıkamadan sonra içini her yıkamada sirke karbonat ile ovaladım bi kerede boş olarak sirke limon ve karbonat olarak çalıştırdım o günden beri makinam tertemiz yıkıyor pırıl pırıl
(1,324 puan) tarafından
En başından beri yapıyorum cnm yok olmuyo
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Hemen alamayabilir. Elinde parası olduğu an istediğim herşeyi alır çok şükür. 
0 oy
tarafından
Eşime direk sordum soruyu evet değiştirdim ben dedi 
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Servise götürüyor:D çamaşır makinesine yumuşatıcıyı almıyor ya da sulu oluyo dedim biraz tamirciye götürdü adam da yalandan yapmış geldi gittiği yere kadar gitsin bakalım 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bence Siemens markada sıkıntı var benimde öyle hiç temiz yıkamiyor
(1,324 puan) tarafından
Hangi serisi canim senin
0 oy
(5,413 puan) tarafından
Alır benim eşim. Bulaşık makinasını aşırı büyük bir ihtiyaç olarak gördüğü için mutlaka alır :D
0 oy
(102 puan) tarafından

Benm bozuldu bı seneye yakındır yaptıracak inşallah ,:angel:

0 oy
(11,095 puan) tarafından
Bozulmadan alacağını sanmıyorum. Benimki biraz cinstir bu konularda, idare ediyosa et der. 
(1,324 puan) tarafından
Onun tek çaresi makinayı tamamen bozmak canim
(11,095 puan) tarafından
Onu da ben yapamam :) kız sen niye bozmadın ya 5 senedir bak merak ettim
(1,324 puan) tarafından
Mutfağım küçüktü yikadigim bulaşıkları içine koydum bı nevi bulasiklik olarak kullandım hiç aklıma gelmedi bozmak ama hirdaciya vercem bu hafta yeri boş olunca tez dolar en azindan
(11,095 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bakalım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 196 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 635 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 167 göst.
16 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,987 kullanıcı

...