0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (5,184 puan) tarafından

Allah aşkına bütün erkekler mi bu kadar zor küçüğü büyüğü :D

Hani derler ya erkek bebek evde beslenmez diye sjsjsj

Bir kızım var bir oğlum arada bu kadar mı fark olur :D

Doğdugundan beri dusu sevmiyor altını değiştirmem olay 

Uyutmam cilde

Az önce duş mü aldırdım savaşa mı girip çıktım bilmiyorum :D:D

Birde sobalı ev malum odada yıkıyorum ayrı bir zor 

İçimi dökmüş oldum gideyim de cileme devam edeyim :D

37 Cevaplar

+1 oy
(15,304 puan) tarafından
Bence de fark var. Kızım 7 aylık. Doğduğundan beri farkı görebiliyorum. Oğlum 3.5 yaşında. Çevremizin dediğine  göre sakin bı çocuk olarak bilinir. O bile yoruyo beni. Bı düz duvara tirmanmadigi kaliyo. Koltukların tepesinden inmiyo
(5,184 puan) tarafından
Demek çoğu aynı:)))
-Reklam-
+1 oy
(689 puan) tarafından
20 aylık bende var evde savaş var iki tane erkek düşünemiyorum bide öyle nazlı ki her şeye ağliyor:-((
(5,184 puan) tarafından
Aynı aynı :)))
+1 oy
(279 puan) tarafından
Benim kızım var Allah Allah her gun sinirden ağlıyorum. 2 yasinda tv kırdı,vantilatör ve dolap kırdı en son iki gün önce supurgemi kırdı.Gece uyku nedir bilmem yemek için masada oturamıyorum.Eline tel vermezsem oturmuyor çık hareketli bir yere gidince bebek sandalyesinde oturmuyor diğer müşterilerle uğraşıyor. Bir soluk oturduğunu görmedim uykuda bile yatakta dönüyor. Binadaki kişiler Allah sabır versin böyle cocuk görmedik sen bunu doktora götür kurt araştırması yapan diyenmi hocaya okut diyenmi kapiui açmayı öğrendi  evden dışarı kaçma girişimi 
(5,184 puan) tarafından
Demek kızlarda da var boylesi :)
(279 puan) tarafından
Ne demezsin tek beni değil herkesi mafediyor .Allah akilli uslu çocuk versin
(5,184 puan) tarafından
☺️☺️☺️
+1 oy
(1,368 puan) tarafından
Ahh bacım neler çektim neler bir oğlum vardı bana her günü zehir ederdi saçımı başımı yolardm sinirden dışarı her çıktığımızda söz dinlemez elini tutturmaz kendini yerlere atan bir bebeydi 3 bucuk yaşında ne oldu bilmiyorum sakinlik geldi oğlana kreşte bile çok memnunlar beyfendi diyorlar aradığımız öğrenci diyorlar . Sanırım keşif dönemleri bu şekilde geçiyor 2 yaş falansa sendrom vs sjsjs inşallah düzelir 
(5,184 puan) tarafından
Şu an 1 yaş daha beteri mi gelecek shshs
(1,368 puan) tarafından
Oooo daha yeni başlıyorsun sjssj idare et 2 sene daha bacım yolun sonu aydınlık sjsjsj
(5,184 puan) tarafından
İnşallah bakalım sjsjsj
+1 oy
(1,385 puan) tarafından
Vala erkek bebelerin hepsi aynı bazen sinirden oturup ağlıyorum bir şey ister veririm verdim diye ağlar yemek ister yediririm yemem diye ağlar oyuncakları kırar kırıldı diye ağlar şimdi 2. Oğlana hamileyim tmarhabeye yatırırlar artık beni 
(5,184 puan) tarafından
Sonumuz o sanırım :)
+1 oy
(1,046 puan) tarafından
Oğlum daha 8 aylık

Ama ilk 4 ay felaket kötüydü hatırlamak bile istemiyorum

Gerisini zaman gôsterecek:D
(5,184 puan) tarafından
Büyüdükçe birşey oluyor bunlaea sjsj
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Hiiim tüm bunları geçelim evde kocaman yemek masasının ayağını yamulttu. Perdeleri ısırıyor. Çamaşır astığımız çekasın demir tellerini tek tek söktü. Ona masa sandalye aldım bacaklarını söküyor söktüğü sopalarla bizi dövüyor. Akülü arabasının direksiyonu sökmüş. Yani şuan net 2yaşında. He bir de tarhana çorbası içine babasının telefonunu ve masadaki üç tane çatal kaşığı almış bir daldırdım kepçeyi tabaklara çorba koyucam anaa telefon şok oldum :D  tüm sandalyeleri ısırdı çatalla delik deşik etti evde sağlam bir şey kalmadı. Koltukların düğmelerini söktü ay düşündükçe daha geliyor aklıma he birde TV acmayinca sandalyeye çıkıp kendi açıyor.
(5,184 puan) tarafından
Beterin beteri var demek :) henüz 1 yaşında bakalım:)
(3,136 puan) tarafından
Bekle bekle iyi günlerin:Dddd
(5,184 puan) tarafından
Oturdum bekliyorum bakalım sjsj
(3,136 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun her şey bir yana sağlık sıhhat olsun kendilerine zarar vermesinler kâfi :))
(5,184 puan) tarafından
Aynen öyle ☺️
+1 oy
(334 puan) tarafından
Benimde iki oğlum var biri daha bebek ama diğeri fena valla sanki subay yetiştiriyomuşum hibi hissediyorum normalde çocukları aşırı severim çok nazık davranırım ama bu öyle bişi deyil bu başka bişi tarif eedemiyorum geçen gün o kadar yaramazlık yaptı ki elim ayağım titriyodu sinirden yeminle bi saat oturdum küçük çocuk gibi ağladım normalde çocuklar motorlarına yerde binip sürerler dimi bu koltukkarın üstüne çıkartıp orda sürmek istiyo motor durmayıncada ağlıyo kaldırıp yere çalıyo motoru sinir hastası oldum mideme bağırsaklarıma vuruyo ağrısı 
(334 puan) tarafından
Bence ormanın içinde olsa benim ev ben salardım ormana hayvanlar düşünsün banane:)
(5,184 puan) tarafından
Ajsjsjsjj
(3,136 puan) tarafından
Aynı aynı cekyatin üstünün de üstüne sırt dayadığımız yere çıkıp orda sürecekmiş :D
(334 puan) tarafından
Kız vallahi aynısını yapıyor uzaylı mı dır nedir gıızzz
(3,136 puan) tarafından
Tövbe estağfirullah:Ddd
+1 oy
(82 puan) tarafından

Maşallah diyim oğlum cok uslu duş almayı çok sever uykusu gelince zorlamaz kendisi uyutmami ister yemek ne versem yer cok sakin bir bebek ama daha küçük ilerki zaman bana ne gösterir bilemem :D

(5,184 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah:)
(82 puan) tarafından
Teşekkür ederiZ ♥️
+1 oy
(1,494 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 aylık olcak gece uykuları sıkıntılı zaten ama burdakileri okuyunca ilerisinden daha da tırstım :) 
(5,184 puan) tarafından
Sjsjsj daha küçük o ajsj
(1,494 puan) tarafından
Aynen şuan daha savaş moduna gecmedik :)
+1 oy
(10,978 puan) tarafından
Bir tane kızım bir oğlum var.kizim bebekliginden beri yikanirlen çok iyidir.dustan çıkarız tırnaklar kesilir kulaklar temizlenir masajla duş sonrası losyon süreriz saçlarını kurutur taplariz.oglni duşa sokuyorum oğlumu mu yikiyorum esir mi yikiyorum belli değil agliyarak dusun duvarına yüzünü dönüp kapanıyor .sanki soğuk suyla esir yıkıyorum işkence ediyorum öyle bir görüntü.asla krem surdurmez saçını kurutturmaz zaten tırnak kesmek bir ayrı olay ne zaman toynak gibi oluyor o zaman üstüne çökup kesiyorum bağırarak ağlıyor etini kesiyorum gibi. sonuç şu ki erkek çocuk bahçede bakmaya uygundur.
(5,184 puan) tarafından
Sjsjs aynen esirler sanki shsh
(10,978 puan) tarafından
Yokkk ben kızımda insan evladı bakmışım bu çok farklı birşey elini bezine sokup karıştırıyor.
(5,184 puan) tarafından
Onu kızım yapıyor ya sjshs daha sabah yaptı da sjsj
Ama evet bende öyle dedim oğlumdan sonra shs
+1 oy
(3,441 puan) tarafından
Suyu cok severiz mama sandelyesinde su su diye aglariz suyuda doker heryere biraz ustune biraz sandelyesine ama bugun seker tuz katmasina izin vermedigim icin sekerligi oldugu gibi doktu 
(5,184 puan) tarafından
☺️☺️☺️
Allah yardımcımız olsun ne diyim ☺️
(3,441 puan) tarafından
Amin canim rabbim sabir versin hepimize :)
+1 oy
tarafından
Kızım var diğerinin tadına bakıp 4 haftacik sonra yorum yapayım :D
(5,184 puan) tarafından
Oglansa diğeri bekliyorum yorum sjsj
tarafından
Evet erkek canım daha şimdiden farkını görüyorum ama hayırlısı inşallah görücez az kaldı :)
(5,184 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun:)))
+1 oy
(9,022 puan) tarafından
Ev erkek bebekler daha zor :D iki erkek anasiyim. Akla hayale gelmicek yaramazliklari var ama benimkiler suyu çok severler. Hatta bir kaç gün önce kendileri ellerine ikişer araba alıp banyoya girmişler ben balkonda çamaşır aşarken :D 5 dk sessizlik olunca aklım cikiyo napiyo bunlar diye 
(5,184 puan) tarafından
Daha 1 yaşında bakalım ☺️

O bende de oluyor sjsjs
(9,022 puan) tarafından
Büyük Nisan da 4 yaş olacak küçük Şubat'ta 2 olacak evde bitirim ikili gibi dolanıyolar.
(5,184 puan) tarafından
Allah'tan biri kızda nefes alıyorum sjsj
(9,022 puan) tarafından
Büyük çocuğu kız küçük çocuğu olanw arkadaşımla bugün konuştuk. Ben esleme kurban olayım o çok usluymuş Miraç anamdam emdigim sütü burnumdan getiriyor diyo :D
(5,184 puan) tarafından
Aynı durumdayım valla sjsjs
+1 oy
(775 puan) tarafından

Korkutmayin yaa :))

Oğlum 4 aylık gerçi şimdiden duşu sevmiyor kıyameti koparıyor altını değiştirirken çok güzel tekme yiyorum ha bide yatmak istemiyor kucağımda ayağa kalkıp zıplıyor yaa anladığım kadarıyla daha bunlar iyi günlerim ☺️

(5,184 puan) tarafından
Küçükken neyse büyüyünce de aynı bacım üzgünüm sjsj
(775 puan) tarafından
Şu an uyuyor şöyle bir baktım eyvahhh yandık dedim içimden hwhahah neyse ya canları sağolsun paşaların anam bana hep derdi inşallah  Allah sana senin gibi bir evlat versin bende çok yaramazdim şimdi çok iyi anlıyorum canım anami ☺️
(5,184 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(12,737 puan) tarafından
Kızım nimetmiş nimet

Tam 39 gündür tanışıyoruz Efe'bey le kolik birey kendisi gazını çikart masaj yap burnunu temizle bitmiyor bitmiyor uyku nerdeyse sıfır

Şükür bügunlerde geçer 
(5,184 puan) tarafından
Daha küçücük kız şimdiden mi farkı gördun ☺️☺️☺️
(12,737 puan) tarafından
Kızı emzirir yatırırdım zararı yoktu bu hiç uyumuyo
(5,184 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 85 göst.
9 saat önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nurya (8 puan) tarafından soruldu

381,329 soru

11,415,818 cevap

34,967 kullanıcı

...