0 oy
1,088 göst.
Diğer kategorisinde (512 puan) tarafından
Ben koymak istiyorum eşim istemedi sizinki nasıl izin verdi

46 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Eşim karışmaz

Ama buraya' foto koymak veya paylaşmak bana cazip gelmiyor

Fotolarını ss alan var burda canım 

Koyma sende
(512 puan) tarafından
Doğrudur burda her tip insan var
-Reklam-
0 oy
(208 puan) tarafından
Ben kendim koymuyorum ama olur da koymak istesem ve koyma desem dinlerim. Vardır aklından geçen bir şey. Sonuçta benim de istemediğim şeyler oluyor yapma dediğimde yapsa üzülürüm kızarım. O zaman benim de hakkım olmaz ona hiçbir şeye yapma etme demeye. Evlilik Sonuçta birbirimizi ilgilendiriyoruz hayat benim bana karışamaz demek çok yanlış o zaman biz de erkeklerin hiçbir şeyine karışmayalım. Buradaki bazı kadınlar istiyor ki eşlerini kontrol etsinler her şeyini kontrol altında tutsunlar ama kendilerinin hiçbir şeyine karisilmasin 
(512 puan) tarafından
Tabi canım her şey karşılıklı o da benim istemediğim bir şeyi yapmaz bana sormadan para bilemharcamaz bir şeyler karşılıklı
0 oy
(603 puan) tarafından
Bence buraya koymaya gerek yok sen neden istiyosun ki
(512 puan) tarafından
Pp değil ben saç boyama için fikir alacaktım burdan onun için foto ekleyecektim ama vazgeçtim
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Ben koydum canım eşim profil fotomu cok kıskanıyor kaldır diyor ama dursun nolcak aggagagaha
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Eşime sorma gereği duymadım ve hayatıma o kadar müdahale etmiyor. Ettirmiyorum. Yanlış bir şey mi yapıyoruz sanki ? Görse de hiçbir şey demez
(512 puan) tarafından
İşte her eş aynı değil benimki kıyameti koparır amacın ne diye
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Bizim hayatımızda böyle şeyler(bahsettiğiniz tarzda şeyler) konu dahi olmaz.Benim kişisel alanıma saygı duyar, bende onun alanına saygı duyarım.Evlenmeden öncede böyleydi, böyle devam ediyor.

Koyma derse koymam bildiği vardır diyenler de olmuş onun bilipte benim bilmediğim ne olabilir? Onun bildiğini ben zaten biliyorumdur.
(512 puan) tarafından
Onunki kıskançlık sadece benim bildiğim bu

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 6,092 göst.
22 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 542 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,910 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 474 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu