0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından
9 tane eltim var kızlar Allah var hepsiyle çok iyi anlaşırım . Benden büyükler ablam gibi benden küçük olanlar da arkadaşm gibi . Hele en büyük eltim bazen anne gibi davranır bana . Mizgin Doğduğunda bile sabaha kadar başımda bekledi.Şimdi uzaktayız hep ararlar beni eski günlerden falan konuşuruz . Sizin kaç tane eltiniz vqr ? 

37 Cevaplar

0 oy
(1,229 puan) tarafından
1 tane var sinsi yılan gibi
-Reklam-
0 oy
(7,271 puan) tarafından
1 tane var varmı yokmu belli değil ama ☺️
0 oy
(12 puan) tarafından
Şuan 1 eltim var ama 3 kaynım bekar daha 

1. Eltim komşumdur sadece bir duvar aramızda hiç sevmem iyyyy 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Eltim yok şuan ilerde 1 tane olucak nasıl olur bilmem 
0 oy
(1,435 puan) tarafından
4 tane var çok fazla görüşmüyoruz 
0 oy
(555 puan) tarafından
 Enim 4 uAktapar aram iyi
0 oy
(212 puan) tarafından
Hiç ettim yok ama 8 örümcek gibi görümcelerim var :)
0 oy
(2,735 puan) tarafından
4tane var 2tanesiyle anlaşıyoruz
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Bir tane kaynım var çok şükürr:)))
0 oy
(70 puan) tarafından
Bir tane var olmaz olasıca sebepsiz nefret eder benden. Hayatı zindan etti bana. Gerçi eltimin suçu yok eşim adam değil o adam olsa kimse birşey yapamazda diyemez de. Ama yemin ettim son bir hamlesini bekliyorum dayak manyağı edicem onu 
0 oy
tarafından
MaşAllah benim de suanlik bir tane eltim var bitane kaynım bekar henüz. Ben de kardeş gibi olmayı isterdim çok sıcak davranıyorum aslında içimden gelerek asla yapmacık değilim ama kendisi baya mesafeli duruyor gardini aldı evlenir evlenmez duvar ördü. Ben de artık üstüne gitmiyorum yine de severim kendisini kötülüğünü görmedim Allah da gostermesin ama isterdim yakın arkadaş gibi anlaşmayı öyle eltileri özeniyorum :) 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
4 eltim var 2 kaynim da bekar biri daha küçük genel olarak iyiler biri sinsi ama kardesler arasını bozdu yanlış anlaşılmalarla sözde o zamana kadar melek gibiydi ben hepsinden uzaktayım zaten diğerleri de sağ olsun telefon açarlar 
0 oy
(789 puan) tarafından
4 eltim var ama nerdeyse hepsininde benim kadar çocuğu var eşim en küçükleri annemden büyük olan da var eltim demeye yüzüm tutmuyor yengem diyorum 
0 oy
(774 puan) tarafından
Şimdilik yok ama olursa 3 tane olacak çoğu kişi elti düşmandır diyor kız çok merak ediyorum acaba bizde mi öyle olacağız ama bak sen anlaşıyormussun maşallah diyelim de ☺️
0 oy
(433 puan) tarafından
Bende bir eğilti anlaşırız kavga yok
0 oy
(937 puan) tarafından
1eltımvar hiç konuşmayız
0 oy
(50 puan) tarafından

• :unsure:6 da bnde varrr

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 256 göst.