0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (9,022 puan) tarafından
Bugün çocukları anneme bırakıp eşimle gitmeyi düşünüyoruz. Uzun bir aradan sonra geçen hafta kardeşim sinemaya gidelim dedi onla Kolpaçino ya gittik :D şaka gibi 5 yıl olmuş sinema ya gitmeyeli. Ben eşime filmi anlattım eğlendik çok güldük falan dedim kıskandı :D oda bu hafta ikimiz gidelim dedi :D

9 Cevaplar

+1 oy
(5,715 puan) tarafından

Daha hiç sinemaya gitmeyen ben sevmedi bu postu :D:D:D

(9,022 puan) tarafından
O niye kız :) niye hiç gitmedin gel biz birlikte gidelim
(5,715 puan) tarafından
Valla nasip olmadı ya ne zaman gitsek başlama saatine vakit oluyor bizde biraz dolanıp gelelim diyoruz bi bakmışız saatler geçmiş:):):
(9,022 puan) tarafından
Haha kısmet olmamış cidden:) ben ilk okul zamanların da Recep İvedik çıkmıştı ilk Sinema ya teyzem götürmüşdu o zaman :D elin oğlu bı sinemaya tavlamasin bizim kızları diye kuzenimle beni götürmüştü
(5,715 puan) tarafından
Ya hhahahah deli teyzeye bak sen
-Reklam-
+1 oy
(30 puan) tarafından
Evet iki gün önce arkadaşlarla toplanıp gittik eğlenceliydi beğendim ama sanki eşle değilde kız kıza gidilse daha eğlenceli olur çok erkeklere göre değil gibi :)
0 oy
(348 puan) tarafından
Ben gidersem ağlarım ya aklıma o zamanlarım gelir diye gitmek istemedim :D halamlar gitmişti beğenmişlerdi komik falan dediler
(9,022 puan) tarafından
Benim ilk oğlumda çok zor bebekti o zamanlar her gün sinir krizi geçiriyodum şimdi bazen eşim benim o zamanlar ki taklidimi yapıyo gülme krizine giriyorum :D iki çocuktan sonra bu film bize iyi gelir
(348 puan) tarafından
Benim kızım 20 aylık ama hala lohusa zamanının kalıntıları duruyor, belki 3-5-10 sene sonra gülerim :D
0 oy
(655 puan) tarafından
Ben de en son 2019 da üniversitede gittim sinemaya eşime bin defa dedim gelmedi hiçbir yere gelmez gezmez zaten hoş sevse de şuan daglarda çayırlarda olduğu için yüzünü göremiyorum keşke benimki de gidelim dese bir yere ben kavga çıkarmadan güzellikle kocanizin kıymetini bilin 
(9,022 puan) tarafından
Biz çocuklarla gezeriz eşimde sever çok şükür. Ama iki çocukla bazı şeyler yoruyor artık baş başa biseyler yapmak istiyoruz. Bekarken nişanlıyken çok giderdik sinemaya evlendik evleneli hiç gidemedik iyi gelecek bize .
(655 puan) tarafından
Ben nisanlandim 6 ay nişanlılık döneminde bir nişan dönemi gordum bir de düğün alışverişinde düğünde ;D
(9,022 puan) tarafından
Biz 4 sene sevgili 15 ay sözlü 16 ay nişanlı kaldık
0 oy
(1,963 puan) tarafından
Sinemaya gitmeyeli yıllar oldu sanırım 4 sene önce falan gittim en son. Kaynanam geldiğinde çocuğu bırakıp gideriz diye düşündük ama bırakamadık banyoya girince bilr ağlıyordu kapida. Durmaz diye guvenip birakamadik
(9,022 puan) tarafından
Bende evlendim evleneli gitmemiştim geçen hafta erkek kardeşim dedi baksın babaları biz gidelim diye gittik çok iyi geldi:) ama eşim kıskandı bu hafta ikimiz çıkalım dedi bende dünden razıyım. Benimkiler büyüdü biraz biri 4 biri 2 yaş oalabak ananelerinde duruyolar çok şükür
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Biz 2 3 hafta önce gittik kardeşimle. Eşinle gitmekle çok iyi edersin. O da anlar birsz. Biz çok güldük valla. Ben çok beğendim kardeşim de beğendi. Lohusalınin halini daha iyi anladi 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
En son unide gittik mezun olalı 6yil olmuş 
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Kocamla gittim evet :D gördü hayatın gerceklerini sjsjsj 

0 oy
(2,213 puan) tarafından
En son eltimle gitmiştik çakallarla dans 4 sanırım 4 sene önce yani:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.