+1 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (2,923 puan) tarafından
Ben bugün çok iş yapmadım 2 gundur dip köşe yaptığım için 

Kizimi şimdi uyuttum 20:30. Mutfak biraz dağınık toplamam lazım kızı banyo ettirdim banyoyu halletmem lazım 

Lazım da lazım yani yapmasam gönül razı değil yapmaya da üşeniyorum oturup film izlemek istiyorum aaayy bu ev işi hiç mi bitmez yahu 

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür derli toplu hahaha yorumlara baktımda valla şanslıyım mutfağı topladim makine yıkıyor salonda toplu kızımı uyutuyorm o kadar yorgunm ki 
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

şükür hep topludur  evim 
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Anam gile kactim evim daginik 8.30 kslktim 9.30 kadar kahvalti falan hazirladim yaptik ettik tuttuk derken saat 10.30 da evden ciktik ev hortum gecmis gibi simdi girdim eve
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İş olarak çamaşır katlama.isim var maalesef hemde bir ton :((
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Valla artık halim yokk millet pazar keyfi yapar bende ev iş çocuklar pazar yemek derken akşama pertli bir şekilde yatağa geçerim ki şuan ev dagınık mutfağa kadar artık gücüm kalmadı pilim bitti 
0 oy
(574 puan) tarafından
Bitmiyor valla canım. Ayaklarım sızlıyor bir an önce uyumak istiyorum. Gündüz dip köşe temizlik yaptım yemek yaptım oğlum tuvaleti öğreniyor ona koşturuyorum. Aksam poğaça yaptım kek yaptım 10 gibi çocuk uyudu çamaşır serdim evi sildim bulaşık makinesi boşalttim ıhi şimdi çay içiyorum eşim öğlen işe gitti onu bekliyorum gelsin de uyuruz. 
0 oy
(194 puan) tarafından
Maalesef değil biz kadınlar anne olduktan sonra yemiyoruz yani ben kendi adıma konuşursam yetemiyorum kızım bugün geç uyudu mutfak öylece kaldı o oynarken yapayım diyorum ama ade ade diye bacaklarıma sarılıyor kıyamıyorum onunla ilgileniyorum çok olsa 1 yıl daha böyle olur sonrasında biraz daha rahat ederim inşallah 
0 oy
(430 puan) tarafından
Evim genel olarak her ab misafir gelecek gibi temiz ve toplu olur takıntı oldu
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Yarın bakıcı geleceği için sırf kadına ayıp olmasin diye toplu. İşe gitmeyecegim günler gece yatmadan ortalık toplamiyorum ama mutfağı hiç dağınık bırakmam. 
0 oy
(577 puan) tarafından

Yatak odam giyinme odam çamaşır odam mutfağım ve banyom toplu şuan sadece salonum biraz dağınık 6 aylık bebeğim var oyun halısı oyuncakları falan var oda mecbur artık:D

0 oy
(5,083 puan) tarafından
Ya bende toplamadan uyuyamıyorum. Önceden b.k götürse umrumda olmazdı ama bu ara biraz fazla takıyorum kafama. Şu an her yer toplu yine de kontrol ediyorum bişey var mı diye
0 oy
(7,830 puan) tarafından

Heryer toplu sukur bi hali ortuleri siparis ettim bu hafta ici gelirse pasoas yapilacak eve sukur toz almak suourmek disinda daginikligi toplamadan yatmiyorm tabi bazen kacamak yaparim:)

0 oy
(4,998 puan) tarafından

image

mutfsktwn şimdi çıktım oturma odasında oyuncakları toplayıp yatcam artık çocuklu olunca geç oluyor 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Evi supurdum topladım bulaşıkları hallettim kızları banyo ettim biraz sonra kendim gircem

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 197 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 517 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 692 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 904 göst.