0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından
Biraz önce görüntülü aradı eşimi kaynanam büyük görümcenin yanında kalıyor aradı işte konuşuyorlar onun çocuğu 5-6 aylık erkek çocuğu benim kızım 19 aylık kız çocuğu ikisini bir tutmaya çalışıyor işte kayınbabamdan dolayı oğlana 2-3 numara bez almış küçük olur baban 4-5 numara alacak defneyle aynı giyorlar işte defne kaç kilo maşallah bizim oğlan geçen ay 8 kilo geldi babayiğit olacak büyüyünce dedi bir sinir oldum ki onun çocuğuyla benim çocuğumu bir tutmaya çalışıyor benim kızım çok hareketli hiç durmak bilmez konuşkan kilo yüzünden doktora götürdüm kan tahlilinde konuşmasında sıkıntı yok sadece kilo başka derdimiz yok özel mama yazdırdım günlük içiriyorum ama 3 defa günlük büyük tuvaletini yapıyor metabolizması çok hızlı babası da zayıf ben normal kilo kendi dilleriyle uzaklaştıriyorlar sonrada bir şey olmamış gibi konuşuyorlar eşime selam söyle tubaya dedi eşimde aleykümselam onun da sana var dedi ama ben sende söyle gibi bir şey demedim bile cumartesi pazar günü kaynanam da görümcem de gelecek kendi evlerine eğer görüştüğümüzde öyle söylerse eşime bu kez söylerim konuş annenle karşılaştırma yapmasın diye 

1 cevap

0 oy
(790 puan) tarafından
Valla tatlım benim kaynanada erkek kız ayrımı yapıyor eltim uzun süre söylemedi ilk çocuğunun cinsiyetini kaynana erkek adamın erkek evladı olur diye dolanıyordu banada işte 3 üz erkek olsun diyordu  dedim senmi bakacaksın ben oğlunla başa çıkamıyorum 3 tane dahasıyla başa çıkamam hem hayırlısı dedim  kızda olsun erkekte olsun başlarda eşimide öyle kodlamış erkek olsun benim oğlum olsun canım feda felan diyordu dedimki allahın gücüne gider yarın birgün uyuşturucu bağımlısı seni döven bana vuran bir evlat verirse allah al sana erkekti canın fedaydı diye dedim eşim hatasını anladı şimdi hayırlısı diyordu şuan 8 aylık kıza hamileyim kaynana başka mevzudan beddua ediyor kızıma görüşmek istemesemde mecbur eşimin annesi ve düşkün eşim bana diyor yaşlılar çocuklaşır  takma diyor 
(746 puan) tarafından
Senin durumun daha kötüymüş canım kaynanamın da 4 kız 1 erkek var o yönden bir şey diyemez bana ama işte kilo konusunu sevmiyorum
(790 puan) tarafından
Kız benim kaynananın 3 kız 2 oğlu var 3 üz erkek olursa kıza gerek yokmuş hepsi bir anda büyürmüş birinide hatta kendine verirmişim bieini anama verirmişim birinide kendim bakarmışım kaynana askere gidene kadar oğluma bakarmış  askerden sonrada 3 oğlan işe girer bize bakarmış
(746 puan) tarafından
Oh hayal dünyasında yaşıyor galiba kaynanan:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 328 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 925 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
0 oy
9 cevap 387 göst.