0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar dün hesabımdan isyerim post diye bir iş yerimi artık ne bende bilmiyorum 6 Bin tl çekmiş bankayı aradık itiraz ettik ama nasıl olacak bilmiyoruz para geri gelir mi yada bunu yaşayan oldu mu 

5 Cevaplar

0 oy
(7,707 puan) tarafından
Bizim de yurtdışından ayrı ayrı 2 bin gibi bir para çekilmişti geçmiş zaman. Parayı banka vereceğiz dedi hâlâ işlem altında. Boşverdik biz de
(86 puan) tarafından
Bizimde itiraz dilekçesi falan yaptılar ama hiç umudum yok
-Reklam-
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Arastiriyorlar hesap çekilen atm vs inceleniyor sonra her bankanın sigorlataladigi bir miktar var iade ediliyor.Tabi eğer kopyalama gibi bir durum varsa.Bazi atmler eski yenilere yapılmıyor kart okuyucusu farklı.Eski bir atm uzerindense onlar biliyor aynı atm para çeken başkalarında da oluyor ona göre tespit ediyorlar. Banada finansbank atmlarının birininde oldu kopyalanmis haberim yok 1 gece sabaha kadar 3 dk birb10 tl harcama yapılmış 2018 de 1000 tl kadar sabah mesajları görünce bankayı aradım kartı kapattirdim incelediler parayı 1 ay içinde iade ettiler ama aldıkları riskten dolayı atm eskilgi anlamında ben kartı iptal ettirdim.
(86 puan) tarafından
Bilmiyorum ki nasıl oldu ya dün Trendyoldan dolap siparişi verdik iptal ettik sonra para hesaba gelir gelmez çekmişler
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum KYK borcun falan var mıydı yada başka borcun falan olunca bazen ordan hesaptan düşürülüyor
(86 puan) tarafından
Yok cnm hiçbir borç falan yok dün Trendyoldan dolap siparişi verdik iptal ettik sonra para hesaba gelir gelmez çekmişler parayı
0 oy
(635 puan) tarafından
Bizim de başımıza gelmişti banka hiçbir şey yapmıyor bizim hesabımızdan 2 tane vergi ödenmiş araç vergisiydi tabii vergide plakalar çıktı için biz plakadan kim olduğunu bulduk ve kişiyi iletisime geçtik  sekreterinin yanlış numara girdiğini bizim hesaptan para çektiğini söylemişti ve paramız geri göndermişti işte kendisi banka hiçbir şekilde hiçbir işlem yapmıyor
0 oy
(854 puan) tarafından
Sen SMS le onay vermediyse banka sorumlu diye biliyorum. İşin ucunu bırakma, bizlik birsey yok derseler, mahkemeye vereceğim siz bilirsiniz de
(86 puan) tarafından
Biz hiçbir şekilde onay vermedik ama banka onay vermişsiniz diyor bize

İlgili sorular

+3 oy
36 cevap 1,277 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 946 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 484 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzlii (3 puan) tarafından soruldu