0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Biz ağustos aayı için ayarladık kızlar antalya ya eşimin ailesi memnun olmadı eşimin yaşadığımız şehrinden gitmesini para harcamasını sevmiyorlar ben dedim gideceğiz diye kaynanam çoçuk küçük perişan edersiniz diyip duruyor eşime bende biz anne babasıyız sorun olmaz diyoruz takmıyorum kafaya ama yani ne var gidip başka şehirleri görsek gezseydik bu yaşlıları anlamak zor 

Sizde durumlar nasıl

51 Cevaplar

0 oy
(383 puan) tarafından
Kızımın pasaport işlemleri var eğer yetstirebilirsek yurtdışına gitmeyi düşünüyoruz bı arkadaşımız davet etti çin e gidicez 
-Reklam-
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Normalde kurban bayramında çıkar gezeriz nereye yolumuz düşerse ama bu sene bayramda dogum var hiç bir yere çıkamam bakalım dogumdan sonra belki deniz turu yaparız urlaya bakalım 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bodrum'a gidecem  tatile

Bizim evin alt bodrumunu su basmış ziyaret edecem hazir suda var en güzel tatil o olsa gerek
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Biz Malatya'da oturuyoruz. Benim ailem Alanya'da. Malatya'da çıkıp önce iç Anadolu üzerinden İzmir'e gidicez. Bikac gün orda kalıp sonra sahil boyunca devam edip alanyaya annemlere gideriz. Bir hafta on gün de orda kalıp geri döneriz heralde. Malesef izin sıkıntımız var Max üç hafta olur.
0 oy
(564 puan) tarafından

Bizim Tatil =KÖY:getlost:

Anası babasıda yok gidiyo onda bunda rezil oluyoz anca akillanmaz bu erkekler bu yazda tayinciyiz zaten hele nereye göçcez:angel:

0 oy
(646 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanan perişan cocuk perişan olur demiş-cocuk perişan olmaz çocuk küçükse siz perişan olursunuz.Denize yakınsanız tatile gitmek biraz saçma.Akşamlari cocugu birakip siz çıkarsinız gezmeye.
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Evet gideceğiz ama nereye gideceğimiz konusunda tam karar veremedik. Yazın Çeşme Alaçatıdaydik ardından ayvalık Cundadaydik çok eğlendik yine buraları mi tercih edelim yoksa Marmaris Muğla Antalya mi bilemedik.
0 oy
(346 puan) tarafından
Cnm biz ramazan için eşim görevden izne ayrilcak senelik iznine 10 gün ailemin yanına gidicez ramazanda biraz hava değişimi olsun istedik bu sene planımız bu yazın tatile gitmicez gectimiz yaz mersine gittik oğlum küçük çok zorlandık annem çocuğa bakarken biz denize girdik ama oğlum ile 5 yaşına kadar tatil zor bize uyku saatleri filan sıkıntı çektik o yüzden uzun süre tatil istemiyorum aileme gitmek bile tatil 
0 oy
(449 puan) tarafından
yok bizimkiler de birakmiyor ki cok isterdim basbasa tatile gitmeyi otel tutmasak bile 
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Bodrum ıstıyoruz. Ramazandan sonra düğün var onu halledelım sonra hop tatıl 
0 oy
(5,692 puan) tarafından
Hiç tatile gitmedik eşimin işinden dolayi bu saatten sonra da gideceğimizi sanmıyorum gidersek de sanırım kimseye demem son ana kadar 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 517 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 402 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 481 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 434 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu

384,949 soru

11,513,531 cevap

35,174 kullanıcı

...