0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Kizlar perdelerinizi  ne zamanda bir yikiyorsunuz mutfak hariç mutfaginkini  sürekli yıkarım ben dier odaların 5 ay oldu yikali tekrar yikiyayimmi acaba bayramda memlekette olucam ama yinede bayram temizligimi yaptım perdeler kaldi

27 Cevaplar

0 oy
(3,622 puan) tarafından
1 senede bir kez yıkarım   ama hiç kirli  durmuyor   sigara icilse   evde hep  yıkardım içen olmadığı  için temizlikten temizliğe 
(107 puan) tarafından
Bizdede eşim tek sigara içer oda balkonda içer bende pek evde olmuyorum annemlere kayın validemde olurum
-Reklam-
0 oy
(1,452 puan) tarafından
Ne zaman kirlenirse ozaman yıkıyorum ben sonbahar da yıkamış tim baktım sararmış dün sırasıyla yıkadım

Benim perdelirim çok ağır ve oda baya yüksek öyle ha diyince çıkarıp yikayamiyorum
(107 puan) tarafından
Haklisinnn valaa hele kanat falan oldumu dahada zor
0 oy
(390 puan) tarafından
Önce 1 ay da yıkıyordum şimdi ise 15 günde hatta esim kızıyor şunu 1 aya çıkar artık diyor ama sigara içtiği için eşim kokuyor 
(107 puan) tarafından
Tüm odaninn perdelerini ayda birmi yikion kizz perde dayanmaz haa
(390 puan) tarafından
Oturma odam ile salon cnm 10 sene oldu alalı hayla ilk aldığım gün gibi maşallah
(107 puan) tarafından
Masalahh ömrü uzun olsun inslahhhh :)))masalahhh diyelim yinede nazar insanın kemigini eritir Rabbim bizleri çocuklarımızı nazarlardan korusun
(390 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun evet nazardan bende çok korkarım :) Aminn cnım Amin
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Benimde 5 ay oldu yıkayacam ama bebişte dolayı yapamadım yoksa 5 ay perdeler için çok uzun bı süre 2 3 ayda yıkamak lazım en fazla 
(107 puan) tarafından
Ya çok çabuk yipranirr en fazla yılda 2kere yıkarım artik
0 oy
(168 puan) tarafından
Nasıl beş ayda rahat ediyorsunuz ben ayda 1 mutlaka yıkarım mutfağı da haftada bir çünkü eşim sigara içiyor mutfakta,en sonda hepsini dün yıkadım misss;)
(107 puan) tarafından
Eşim evin içinde sigara içmez çok gidip gelimimde yok ailemden uzak oturyorum bizim evde yol üstünde kalmıyor arka cephede
(168 puan) tarafından
O zaman kirlenmeyebilir haklısın canısı o saydığın tüm kriterler evime uygun
(107 puan) tarafından
Allah kolaylık versin işin zor:))
(168 puan) tarafından
Amin yok ya alıştım ben
0 oy
(345 puan) tarafından
Bende 2 gün önce yıkadım benim evim cadde üstü 2 ayda bir yıkıyorum madem bütün temizliği de bitirdin canım oerdeleride yıka çıksın aradan
(107 puan) tarafından
Yikadim valahh içim rahat etti şimdi miss gibi kokuyor ev suan
(345 puan) tarafından
Perde yıkandıktan sonra o güzel temizlik kokusu deterjan kokusu gerçekten çok güzel
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Ctesi günü yıkadım canm ramazan geliyor die . Ben her ay yıkıyorm canm evim çok cadde üstü çok kirleniuor 
(107 puan) tarafından
Haklisin cadde üstü olunca yerler bile toz olur helekii dolaplarr

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 221 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (668 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 328 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 306 göst.
8 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,369 soru

11,523,913 cevap

35,191 kullanıcı

...