0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar fikir alayım sizlerden 

37 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından
4.ayda ayırdım ne zaman yüzüne örtülen şeyi çekip aldı öyle 
-Reklam-
0 oy
(5,083 puan) tarafından
7 aylıkken ayırdım tamamen. 6 aylıkken öğlen uykularını orada uyuttum. Arada oyunlarını orda oynadık alışsın diye sonra ayırdım
0 oy
(364 puan) tarafından
Ben 1.5 yaşında emzirmeyi kestikten sonra odasını ayırdım . Gece uyanmaları 1 e düşünce benim içinde rahat oldu.
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kızım 4 oğlum 1.5 yaşında yatakta dört kişi yatıyoruz. Oğlumu memeden kestiğim zaman ikisini aynı anda ayırmayı planlıyorum insallahhhg
0 oy
tarafından
8 aylıkken uyku eğitim almıştım ondan sonra ayırdım. Daha dogrusu ben onun odasında yanında yatıyordum ben kendi odama geçtim 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Canım 2. Bebeğim doğdugunda ayırdım 4 yaşındaydı odası yoktu oda yapıp ayırdık 
0 oy
(2,906 puan) tarafından
Bende isterdim ama şuanda mümkün değil çünkü oğlumun odasında 2 abisi yatıyor onlar gidince hemen odasını ayririm birde kızımı da ayiririm bu arada oğlum 3 buçuk yaşında

Kızım 7 aylık

Abileri gidene kadar kızım 1 yaş olucak

Not: abileri eşimin eski hanımının çocukları ev tutana kadar bizde kalıyor

Başımın üstünde yeri var istediği kadar kalsın

Eşim ev tutacak sonra annesi gelir çocukların ondan sonra gidecekler.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(1,127 puan) tarafından
Sizi alkışliyorm gerçekten böyle insanlarda varmış
(2,906 puan) tarafından
Canım Rabb'im görüyor ya
Elim ayağım o çocukları
O kadar güzel yetiştirmiş annesi
Ayakta alkışlıyorum annesini
Ağzı var dili yok bana karşı
Asla kardeş ayrımı yapmaz
Rabb'im ayağına taş değdirmesin
0 oy
(1,127 puan) tarafından
23 aylık kızım bende mayıs haziran gibi havalar ısınınca ayırmayı düşünüyorum. Yatak alcam daha öyle ayircam
0 oy
(59 puan) tarafından
Marasta yasiyorum bebegim 19 aylık bilmiyorum ayırmam uzun süre o geceyi yaşadıktan sonra psikolojim izin vermez park besikle yanımda kuzucum
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Daha bu yıl doğru düzgün odasında yatıyor o da kardeşi oldu yatacak yer yok artık o yüzden. 7 yaşında ama 6 yaşına kadar bizimle yattı zor ayırdım odasını 
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Büyük kızım 18 aylıkken ayrıldı kardeşi gelince küçük kızımı da 2 yaşında sütten kestim 1 ay sonra ranza alıp ayırdık 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Keske 4 aylikken ayırsaydim. 2.5 yaşında şuan ayirdik ama sürekli git gel yapiyorum bazen yaninda uyuyakaliyorum
0 oy
(694 puan) tarafından
1 aylıkken ayırdım zaten odalar yan yana şuan 14 aylık bı sıkıntı yaşamadım 
(271 puan) tarafından
1 aylıkken nasıl ayırdınız ya.. Yanlış anlamayın, kötü niyetle söylemiyorum da , bir şey olursa, duymazsanız ve korkmadınız mı ?  Benim dijital kameram vs olmasına rağmen ayıramam o kadar minik :)
(694 puan) tarafından
Valla kuzum benim evi görsen odaları yatak odası çocuk odası dip dibe bnm odamda beşik koyacak yer yok ben bı sıkıntı yaşamadım 14 aylık olduk nefesini duyuyordum
0 oy
(564 puan) tarafından
2 yasından hemen sonra basta geceleri uyanip korkuyodu agliyodu simdi alisti koridorun isigi acik hemen kapimi dip dibe zaten 31 aylik simdi gece hic uyanmiyo uyansa bile gelir yanima suyunu getirir benim yatagima gidelim der giderim yatar gelirim bazen uyanmaz sabah uyanir kendi kendine oylar kucuk 5 aylik bunun yanina girer ezer diye korkuyom yoksa buda uyanmiyo geceleri abisinin odasina koyardim az daha buyusun bakalim
0 oy
(1,381 puan) tarafından
6 aylık ayırdım 
0 oy
(441 puan) tarafından
Ben 4 yaşında ayırmştm oda yapıp 
0 oy
(193 puan) tarafından
3 yasindan itibaren ayri yatiyor daha oncesindede park besiginde odamizdaydi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.