0 oy
74 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar kaş ve kirpik uzatmak için önerdiğiniz bişey varmı hamilelikte kaşlarım hep döküldü hem seyrek hemde incecik kaldı bunun için en etkili ne kullanabilirim yardımcı olurmusunuz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Var dur bulayım fotoğraf atacağım 

tarafından
Buldum canım bu.
tarafından
İdil bişi sorcam belki bilirsin
tarafından
Sanırım kirpik kıvırici yaparken bir kiprigim kopmuş tekrar çıkıyor mu y
(28 puan) tarafından
İşe yarıyo mu peki cano ne zmn etki eder
tarafından
Tabii ki inşallah biliyorumdur :)
tarafından
Kopan kirpik yeniden çıkıyor @sevginefes benim de çok dökülüyor kirpiklerim kızlar bana da kuaförüm önermişti bende 1 ayda etkisi oldu kaşlarım aşırı döküldü sinir stres oğlanın atak diş döneminde çok yıprandım bu iyi gelmişti sende kullan istersen @sevginefes
tarafından
Trendyolda baktım hemen alacağım insalalh canım eşim çıkmaz deyip duruyor sinirimi bozdu iyice :)) bunu aliyim desem  gereksiz diycek şimdi hdjsns oruçluyken istiyim de kıyamaz herhalde:)
(28 puan) tarafından
Bakıyorum canım hemen inşallah işe yarar kirpiklerim için vazelin kullanıyorum etki etti ana kaşlarıma hiç etmedi bunu alayım bi bakalım nasıl olacak saol aşko
tarafından
Birde badem yağı çok etkili oluyormuş onu da teyzemden öğrenmiştim inşallah size de işe yarar :) aman o nereden biliyormuş :D…
Hadi bakalım :)
tarafından
Rica ederim :)
tarafından
Çok bilmiş benim kocam ona göre gereksiz gelen birşeyi almıyor aldirana kadar aylar geçebiliyor:(
tarafından
Benim kocam neyseki öyle değil şükürler olsun ama işte kadınların ekonomık gücünün elinde olmasının önemi çıkıyor burdan gerçekten … Ben de bazen eşime demek yerine kendim kendime birşeyler yapmak istiyorum :/
tarafından
Bende çalışmayı dört gözle bekliyorum desem inanır misin İdil:( desem almiyon diye e gereksiz diyor ihtiyaç değil diyor ama sana göre diyorum gene başa çıkamıyorum
tarafından
Ben de oğlum 3 yaşına gelsin kreşe vereceğim Allah ın izniyle direk okuma ve çalışma hayatına atılacağım .
Allah sabır versin sana da ya :/.
tarafından
Amin amin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bak canımgösterdiğim nokta da kaşım boşalmıştı bununla doldurdum 

image

tarafından
Bende alacağım ya :)) bende Kaş çok ta gene de alayim
tarafından
Al al valla kuaförümden Allah razı olsun bak yine duamı aldı incecik kaşım kalmıştı bende ince kaş hiç mi hiç sevmem …
(28 puan) tarafından
Ayy yeni jeton düştü daha dün gratiste gördüm attığını bence işe yaramaz diyip gene bırakmıştim vara alaydım hahajs
tarafından
Ben de denemesem derdim ki buna bu kadar para vermem :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,110 göst.
12 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
17 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Almi7 (321 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...