0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (1,409 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

6 Cevaplar

+2 oy
(5,751 puan) tarafından
bana göre fazla abartıyorsun ama asıl yorumum eşine, bence seni dinlememiş. kendimden biliyorum elimde telefon varsa bazen yanımdaki kişiyi duymuyorum
(1,409 puan) tarafından
Ben abartmıyorum canim önceki olaylarıda anlatsam hak verirsin. E peki duymadiysa cididye almadıysa ne yapmalıyım tekrarmı konusayim
(5,751 puan) tarafından
ya tabi sizin ilişkiniz artık, sizin dinamiğiniz. elinde telefon varken olmaz mesela, gerçekten sana vakit ayırmasını sağlamalısın. bir de bence uzun uzun değil kısa ve net şekilde konuşmalısın. belki eşin başta dinledi günahını almayayım ama uzayınca dinlememiş olabilir sonunu. yarım yamalak kalmıştır aklında.
-Reklam-
+1 oy
(106 puan) tarafından
İletişim sağlıkliksiz geçmiş yani sanki sana tam manası ile kulak vermemis
(1,409 puan) tarafından
Evet karşılıksız konusma oldu, ama sonuna kadar konusma fırsatı verdi bilmem artık kulak verdimi anladımı öff yaa
+1 oy
(556 puan) tarafından
Dünkü postu şimdi okudum. Bana biraz abartılı geldi durum. Bende kıskanç biriyim ama bu kadar değil 
+1 oy
(4,407 puan) tarafından
Valla canım dünkü postunu hatırlıyorum şimdi açıp bir daha okudum benim erkek iş arkadaşlarımda var eşiminde bayan iş arkadaşları var 

Şuan hayat düşündüğünüzden de sıkıntılı insanlar gergin agresif dolayısıyla önyargılı  eğer bu hayata uyum sağlayamayıp kendini çekersen barınamazsın barındırmazlar  bende yeri gelir tokalaşırım eşimde yeri gelir tokalaşır bunda bir problem yok iş hayatındada akraba ortamındada durum böyledir önemli olan niyettir geniş çerçevede bahsettim ne alakası var diyebilirsin ama artık hayatı iletişim yönünden aktif yaşamazsan yalnızlaşıyorsun  
(1,409 puan) tarafından
Yalnızlık daha iyi yanlis insanlarin yaninda olmakdan. O kadin bir değil iki değil öperek sarilarak yapiyo hep kendini esime yakinlastiryo gerci derdi benim
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Konuşma biraz tek taraflı geçmiş ama dinlemiştir. Bu tarz bir sorunu bizde yaşamıştık, eşim kuzeninin eşi ile tokalaştı, bana göre yanlıştı isteyen bana geri kafalı diyebilir, sonuçta dinen bile haram. Gerçi bizim konuşma bu kadar uzun sürmedi, eşime eve gelince bir daha olursa o son tokalaşman olur dedim ve bitti. O da son oldu zaten
(1,409 puan) tarafından
Yok canim içimde birikmisdi ya herşey dışa vuramayan biriyim o yuzden butda günde bipmem kaç tane post açıyordum ya artık taniyanlar yuzunden bazilarini cevap aldıkdan sonra kaldıryordum ne kadar post açiyosun diyordular , ama gercekden keske evlendikden hemen sonra gorseymisim burayi. Evet isteyen geri kafalı desin bende ayni sen gibiyim. Ama busefer herşeyi anlattım tek taraflida olsa sonuna kadar içimde kalmadı eminim dinlemişti ama ciddiye aldımı onu bilemiyorum. Bundan sonrada davranisina gore hareket ederim bende içimde biriktirmeceğim
0 oy
(804 puan) tarafından
Esinin davranışına göre, baktın ki ne esin sakiniyor ne de karşında ki. Artık kadina sert bir şekilde derdim: bir daha esimle tokalasmani dahi istemiyorum, ne düşündüğünüz umurumda değil. Haram mı haram. Nokta. De gecerdim
(1,409 puan) tarafından
Evvett işte bu . Hakllsın davranisina bakarim

İlgili bir soru bulunamadı

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...