+1 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Şuanda 16 yaşında olup anne anne olan varmı kızlar?

29 Cevaplar

0 oy
(3,399 puan) tarafından
Şuan değil ama 16 yaşımda anne oldum cnm
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Ben varim 2015 evlendim şuan 23 yaşındayım 7 yaşinda oğlum 3 yasindada kizim var
0 oy
tarafından
Yasal olarak suc, cocuk istismarı bu. Ancak 16 yasindaki biri olağanüstü nedenlerle mahkeme kararı olursa evlenebilir diye biliyorum. Umarım 16 yaşında anne olma durumu olan siz değilsinizdir
(2 puan) tarafından
Bir akraba doğum yapmış malesef 16 yaşında kendi çocuk çocuğa nasıl bakıyor onu merak ediyorum ama bu ülkede böyle çok gizleyen saklayan
tarafından
Doğumu evde mi yapmış hastanede olduysa polise haber veriyorlar işlem yapılıyor 16 yaşında dogurduysa kac yaşından beri istismara uğruyor kimbilir? Devletin devreye girmesi lazım, sanırım bunu bildirirdim benim cevremde olsa. Allah kimsenin evladına böyle bir şey yaşatmasın
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Halilişko nun annesi var Instagram'da 15 yaşında anne olmuş şuan 19 yaşında biri 4 biri 2yaşında çocukları var
0 oy
(2,095 puan) tarafından
Ben kızıma hamile iken 16 yaşında bir kız bile isteye bebeğini düşürmek için kürtaj oldu Allah'ım evlatlarımızı korusun 
0 oy
(995 puan) tarafından
Kanayan yaram 16 nişanlı 17 nin sonunda evli

O kadar çok zoruma gidiyor ki

Çok şükür mutluyum ama içinde hep Bir yara olarak kalıyor

O zaman kız arkadaşlarım okula giderdi nasıl ozenirdim off zaman öylede böylede geçiyor bazen delip geçiyor. Bir mesleğim olsun çok isterdim
0 oy
tarafından
Umaeım öylesine açılmış bir posttur. 16 yaşında daha kendi çocuk. Nasıl anne olunsun. 16 yaşımdakini halimi anımsadım da, daha cocuktum ya babamdan birşey isterdim olmayınca huzursuzluk çıkartırdım.. İlk başta da dediğim gibi inşallah oylesine açılmış bir posttur
(2 puan) tarafından
Malesef uzaktan bir akrabam 16 yaşında ve çocuk dogurdu keşke öyle olsa
tarafından
E evliliği de 15 yaşında mı yapmış yani? Allahım insanlara akıl fikir inşallah. Yıl olmuş 2024 bu nasıl bir zihniyet ya! Kocası kaç yaşında 30 mu?
0 oy
(41 puan) tarafından
Bu sene 19 gircem 18 yaşındayım mayısın 6sinde kizim 2 yaşına gircek
0 oy
(7,403 puan) tarafından
18 yaşımda evlendim ama ben severek evlenmiştim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 506 göst.