+1 oy
256 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (347 puan) tarafından

kızlar akşama fikir olur belki sizler neler yaptınız...

image

altta kıymalı patates var yuvarlak doğradım üstüne beşamel sos en üste köy peyniri ve kaşar yaptım 

deneyebilirsiniz çok lezzetli oluyor ♥️♥️♥️

5 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
daha erken yemek icin yaa
(347 puan) tarafından
akşama pişecek cnm hazırladım yarım saat kala atarım fırına
kiz firina atmadan once hazirla simdi niye ugrastin gerci cok ugrastirixida degilki
(347 puan) tarafından
bebiş var 1 yaşında bide 6 aylık hamilelik cnm sadece bunu yaptım daha yapılacaklar var anca yani anlayacağın akşama kadar
(279 puan) tarafından
Belki kadının çocuğu durmuyordur. Belki uyku arasında hemen yapayım demiştir. Bu platformda genel olarak anneler var. Bu saatte hazırlaması normal. Ben yemek yapmaya 12:00 de başlıyorum. Anca yetiştiriyorum.
(232 puan) tarafından
Ayyy 1 yaşında oğlum 4 aylık hamileyim Allah kolaylık versin:((((
(347 puan) tarafından
aynen cnm uyudu gerçekten hemn giristim ayağıma yapisiyo birakmiyo babası gelince biraz bırakıyor beni rahatlıyorum
(279 puan) tarafından
Anlıyorum seni bacım benim 1 tane 6 aylık. Ben bile zorlanıyorum sana maşallah iki çocukla.
(347 puan) tarafından
benim karnimdakiyle 5. çocuğum olacak bacım ikizlerim var 14 yaşında bide 9 yaşında var 1 yaş ve 6 aylık hamilelik
NSYhO ben kotu bisimi yazdim acaba diye tekrar okudum yazmamisim ama senin yazdijlarinda bi gerginlik hissettim nedense ustelik poat sahibu senden once bebeginin oldugunu ve hamile oldugunu yazmis bu platformda genel olarak annelerin oldugunu sizden daha iyi biliyorum malum ilk üyelerden biriyim

post sahibi kiymali harca domates koydunmu
(279 puan) tarafından
Yo hiçte gergin bir şekilde yazmadım. Mizacim bu olsa gerek.
(319 puan) tarafından
Baby boyum kadına erken yemek yapmış diye hesap sormuşsun resmen ?
(3,042 puan) tarafından
Erken degilmi demiş abartmayın alla aşkına neyin hesabını sormuş hesap sormak demek nasil erkenden hazırlarsin niye erkenden hazırladın filan diyedir yani yemek için erken ua demiş neyini abarttınız
gercekten nickindeji gibi hayal perestsin sanirim  hesap sormussun ne demek yaa
(941 puan) tarafından
Ay bir an ben ne zaman yorum yaptım dedim nickimiz aynı, hesap sorulmamis ya emojisiz diye öyle anlaşılmış. Ben de erken yaparım genelde rahat geliyor gün boyu keyif yapıyorum sonra benim tabii keyfi mecburi değil canım
-Reklam-
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Canim yagini biraz suz istersen kasar peyniri de var ya cok agir olur 
(347 puan) tarafından
kıymayı sulu döktüm bide toz kırmızı biber var ışıkta öyle görünmüş cnm
0 oy
(566 puan) tarafından
Maşallah canım ellerine sağlık. Ben de hazırladım benimki de fırın yemeği 1 saat kala atacam yanına pilav çorbam var dünden salata yaparım benim de 1 buçuk yaşında oğlum ama dediğin gibi paçamdan ayrılmıyor yemek sofra hazırlayana kadar mutfağı talan ediyor 
0 oy
(7,894 puan) tarafından
Afiyet olsun ..türlü,bulgur pilavı ,salata ,komposto, kadayıf 
(347 puan) tarafından
afiyet olsun kardeş
(347 puan) tarafından
afiyet olsun kardeşim
(7,894 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(534 puan) tarafından
Afiyet olsun canım

Bizim menudede antarli et sote bulgur pilavı  supangle  siz otu cacacigi yada pancar salatası. Var daha hangisini yapcagima  karar  vermedim
(347 puan) tarafından
afiyet olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 345 göst.
26 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
0 oy
24 cevap 847 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,656 cevap

34,882 kullanıcı

...