+3 oy
1,238 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,937 puan) tarafından

Benim küçük oğlan çok huysuz diye hastaneye gittik acile. Bir çocuk getirdiler düşmüş kafası yarılmış her yer kan. Çocuk babasının kucağındaydı annesi de krem rengi alt üst takım giymiş. Doktor yoktu hemşire çocuğu annesine verin babası gelsin işlemleri yapalım hemen ben de doktoru arayayım dedi. Annesi ay yok bana verme lekesi çıkmaz dedi :O herkes şok oldu başka bir hemşire hemen çocuğu altı müdahale odasına götürdü annesi de elleri cebinde arkasından salına salına gitti. Off cidden boğazlamak istedim o çocuğu elinden almak istedim ne biçim anneler var ya çok canım sıkıldı. Var mı çevrenizde böyle gerçekten 

51 Cevaplar

0 oy
(3,135 puan) tarafından
Belki annesi değildir ya da temizlik hastasıdır yada cidden vicdansız kadındır anne diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
O anne değil sadece üremiş 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Ay benim kaynanam da öyle .kızı yanmıştı kayınpederim ilaç sürüyordu o da karşıda oturmuş çay iciyordu.. var öyle vicdan yoksunu anneler...
0 oy
(335 puan) tarafından
Allah anneninde hayırlısını versin değsin üstüne leke nolcak yıkanınca çıkar yada çıkmasın evladından degerlimi alla alla ya çok sinirlendim , ben alır sarılırım her yerim leke olsun nolcak isterse benim yüzüm gözüm kıyafetim kan olsun gene bırakmam çocuğumu bazı anneler öyle 
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Ay içim cız etti kız gözlerim doldu ne demek lekesi çikmaz bağrima başardım yavrum ya 
0 oy
tarafından
Kızıma 9 aylık hamileyken oğlumda o zamanlar bir buçuk yaşındaydi köye gitmiştik nasıl olduysa oğlum kilerde duran tarım ilacını ağzına degdirmis ben bilmiyorum tabi ne olduğunu kaynanam im çığlığıyla gittim yanlarına ali ilaç içti kayinpederini çağır demesiyle benim koşarak eve gitmem bir oldu nasıl koştuysam hastanede ordan oraya midesini yıkadılar eve geldik 2 saat sonra doğuma gittim aklım gitmişti nasıl annelr var aklim almiyo yazık üzüldüm çocuğa 
0 oy
(491 puan) tarafından
allah esi de cocugu da gelini de damadi da kiymetinu bilecek olana versin
0 oy
(183 puan) tarafından
Boşuna demiyolar anne var annecik var. Çıkmazsa çıkmasın kumaş parçası mı önemli. Zahmet edip hastaneye nasıl gelmiş 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ay ben ne okudum pantolonu batsın inslalah 
0 oy
(747 puan) tarafından
Elbisendeki leke çıkarda kalbindeki lekeyi nasıl temizliceksin deseydin dogurmakla anne olunmuyor maalesef 
0 oy
tarafından
Okadar rahatı benim annem var dayaklari yüzünden intihar etmiştim ve hala bağırıyo du

İlgili bir soru bulunamadı

396,352 soru

11,856,105 cevap

35,949 kullanıcı

...